1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Wygląd sklepu | menu | koszyk

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika przemek.lojewski, 23 Sierpień 2018.

  1. przemek.lojewski

    przemek.lojewski Początkujący

    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Witajcie,

    Platforma CS jest w pewnym stopniu zagadką dla mnie, trochę błądzę i poziom irytacji wzrasta wprost proporcjonalnie do ilości przekopanego kodu :/

    Dwa problemy mam:
    1) udało przenieść mi się koszyk na górę (z resztą skorzystałem z tutejszych porad przy tym) ale celowo zaznaczyłem CTRL+A bo po rozwinięciu nie widzę "usuń" oraz "do kasy" bo są białe, gdzie odszukać w css-ach, żeby to zmienić na carny kolor i żeby była ikonka koszyka?
    2) wyśrodkowanie menu! tak to krzyk rozpaczy! widzę że tam jest float lef lub right, zmieniałem padding i margin i du... nic:/ help załoga i zamiast podświetlania całego przycisku np. żeby było tylko podkreślenie 1px czary...

    I poza programowo, czy jest możliwe użucie innego fonta niż te które są do wyboru?

    Z góry dzięki za pomoc.
     

    Załączone pliki:

  2. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Wycentrowanie menu
    Kod:
    .menu .innermenu .menu-list {
    display: block;
    margin-left: auto;
    margin-right: auto;
    width: 40%;
    }
    Podkreślenie 1px po najechaniu na menu
    Kod:
    .menu .innermenu .menu-list li h3 a:hover {
    background-color: #3ace9c00;
    color: #000;
    height: 5px;
    border-bottom: solid 1px;
    }
    Koszyk masz kompletnie rozjechany wymaga więcej czasu pracy żaby go poustawiać. Jak ogarnę czas to ci pomogę. Na razie tyle. Wyciągnij wnioski jak działa css i kombinuj.
     
  3. przemek.lojewski

    przemek.lojewski Początkujący

    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Kod:
    .menu .innermenu .menu-list 
    { display: block; 
    margin-left: auto;
    margin-right: auto; 
    width: 40%; }
    Nie do końca ta metoda jest sprawna :/ po zabawie szerokością w % znika ostatnia kategoria przy mniejszej rozdzielczości. Może ktoś coś jeszcze podpowie?

    PAPUX - tak wiem, troche namieszałem z koszykiem, zastanawiam się czy nie przywrócić szablonu początkowego i jeszcze raz z uwagą robić zmiany :/

    Dzięki za pomoc
     
  4. przemek.lojewski

    przemek.lojewski Początkujący

    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Ekipa domyślam się, że macie mało czasu. Jednak ten mój koszyk nie daje mi spokoju a konkretnie to podświetlenie po najechaniu na ikone koszyka.

    Rozjechał się bo jest węższy dlatego ta cena spadła, szukam rozwiązania przekopując się w CSS-ach ale bezskutecznie....

    www.lojesia.pl - jakby co
     
    Ostatnia modyfikacja: 25 Sierpień 2018
  5. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @przemek.lojewski sprawdzałem Twój sklep i widzę że jest już widoczny przycisk usuń z koszyka i do kasy. Rozumiem, iż wątek możemy uznać jako rozwiązany ?
     

Poleć forum znajomym