1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ODRZUCONE Wyprzedaż nie promocja

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Sztormiaki, 23 Marzec 2018.

  1. Sztormiaki

    Sztormiaki Początkujący

    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Witam
    Chciałbym zrobić wyprzedaż ostatnich sztuk z magazynu. W menu dostępna jest promocja jednak to nie to samo co wyprzedaż.
    Jak zmienić cenę produktu (który umieszczam w kategorii wyprzedaż a nie promocja) aby była widoczna stara cena i nowa cena po obniżce.
    Produkt z wyprzedaży nie powinien znajdować się jednocześnie w promocji ponieważ go wyprzedaję a nie promuję.,
    Proszę o pomoc jak to zrobić,
    Pozdrowionka
    Adam
     
  2. Trzy Marchewki

    Trzy Marchewki Użytkownik

    Wiadomości:
    58
    Docenione treści:
    9
    Ja utworzyłem nową kategorię o nazwie "Wyprzedaż" i przedmiot zaznaczam w dwóch kategoriach, jako "Promocja" i jako "Wyprzedaż". Ty możesz zaznaczyć tylko jedną kategorię "Wyprzedaż". Zrobiłem jeszcze jeden myk. Kategorię "Wyprzedaż" wstawiłem w górnym menu. Zobacz na www.trzymarchewki.pl
     
  3. Sztormiaki

    Sztormiaki Początkujący

    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    "Trzy Marchewki" - chodzi mi o to aby towar z wyprzedaż nie był w promocji. A to niestety nie da się zrobić. Jeśli nie zaznaczę w promocjach - nie można wyświetlić nowej ceny z zachowaniem starej przekreślonej.
    Czyli przecena / wyprzedaż nie powinna być w promocji. to jakby inny cel prezentowania produktu.
    Przynajmniej ja tego nie potrafię wymyślić.
    chodzi konkretnie te spodnie: http://www.sztormiaki.pl/pl/c/Wyprzedaze/109
    i pojawiają mi się z automatu tu:
    http://www.sztormiaki.pl/pl/promotions/1/full
    Ma ktoś może pomysł na ten problem?
    Pozdrowionka
    Adam
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Jeśli nie masz aktualnie żadnej promocji, to można by pogrzebać w ustawieniach i zmienić po prostu OPIS/NAPIS promocja na wyprzedaż. Opcjonalnie dodać. @PrzemekK jakieś inne propozycje?

    Ew. dodać jakiś rabat/promocję naliczaną w koszyku. -40% od ceny prdoktu, wyprzedaż naliczana w koszyku.
     
  5. JakubW

    JakubW eCommerce Team home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    124
    Docenione treści:
    13
    @Sztormiaki niestety jedynym mechanizmem, dzięki któremu cena zmniejszona jest widoczna z ceną standardową są właśnie "promocje", więc innym sposobem tego nie wykonasz. Jeśli nie masz innych produktów w promocji, to zawsze możesz zmienić nazwę modułu "Promocje" na wyprzedaż, aby to uwidocznić klientom. Jeśli jednak masz produkty w promocji, która jest faktycznie promocja, a nie wyprzedażą - to poszedłbym drogą @Trzy Marchewki . Inaczej tego nie widzę, ostatecznie można kombinować z ustawianiem ceny standardowej już jako promocyjnej, dodanie do opisu produktu informacji, że jest wyprzedaż i ustawienie produktu jako Bestseller ze zmianą nazwy modułu.
     
  6. Sztormiaki

    Sztormiaki Początkujący

    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Dzięki za zainteresowanie - czyli nie ma żadnej innej możliwości?
    A czy można zduplikować moduł promocje i po zmianie nazwy na wyprzedaż (albo inny moduł) uzyskać poszukiwany efekt?
     
  7. JakubW

    JakubW eCommerce Team home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    124
    Docenione treści:
    13
    @Sztormiaki niestety, gdyby było to takie łatwe :) modułu "Promocje" nie da się zduplikować i zmienić nazwy. Posiedziałem trochę nad tym i chyba nic więcej w tym temacie nie wymyślimy.
     
  8. Sztormiaki

    Sztormiaki Początkujący

    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Trudno - nie ma innego wyjścia jak to które stosuję i jest takie samo jak sugerował "3marchewki" Dziękuje za zainteresowanie. Można zamknąć temat.
    Pozdrowionka
    Adam
     

Poleć forum znajomym