1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Wyświetlanie cen produktów w panelu

Dyskusja w 'Panel sklepu' rozpoczęta przez użytkownika Fryzjerka, 17 Styczeń 2023.

  1. Fryzjerka

    Fryzjerka Spryciarz

    Wiadomości:
    49
    Docenione treści:
    6
    hej,

    ktoś poradzi jak zmienić sposób wyświetlania cen w panelu adm. w tej chwili:

    2 szt "produkt" cena 20 zł

    a chciałabym do łatwego nabijania na kasie tak:

    2 sztuki "produkt" cena 2x10 zł

    pozd
     
  2. Klaudia

    Klaudia Ekspert ds. e-commerce home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    1
    Cześć,
    w którym miejscu chciałabyś zmienić tę informację?
     
  3. Fryzjerka

    Fryzjerka Spryciarz

    Wiadomości:
    49
    Docenione treści:
    6
    hej,

    panel administracyjny, teraz mam:


    Zamówione produkty:
    1 szt. ☘ nazwa produktu ☘ (+296). 10,99 zł
    2 szt. ☘ nazwa produktu ☘ (+295). 21,98 zł

    Dostawa: Kurier DPD 9,99 zł

    a chciałabym wiedzieć jaka jest cena jednostkowa, aby szybciej nabijac na kasie fiskalnej czyli np:


    Zamówione produkty:

    1 szt. ☘ nazwa produktu ☘ (+296). 10,99 zł
    2 szt. ( 2x 10,99zł ) ☘ nazwa produktu ☘ (+295). 21,98 zł

    Dostawa: Kurier DPD 9,99 zł

    pozdrawiam
     
  4. Klaudia

    Klaudia Ekspert ds. e-commerce home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    1
    Rozumiem, że chodzi o panel z podsumowaniem zamówienia. Niestety nie ma możliwości, aby wprowadzić tam jakiekolwiek zmiany po stronie administratora sklepu. Taką funkcjonalność można jedynie wprowadzić globalnie dla wszystkich sklepów. Skonsultowałam również to z działem wsparcia i rozwoju aplikacji i na ten moment nie mamy w planach takiej funkcjonalności wprowadzić, niemniej może pojawi się w przyszłości
     
  5. Fryzjerka

    Fryzjerka Spryciarz

    Wiadomości:
    49
    Docenione treści:
    6
    Dzięki za wiadomość. Szczerze dziwi mnie brak tak prostej funkcjonalności, przy dużej ilości zamówień liczenie na kalkulatorze jaka jest cena jednostkowa produktu przy koszyku 30 sztuk to obniżanie produktywności. Klient kupuje 23 sztuki produktu- cena łączna 358,88 i tak z 20 innych w jednym zamówieniu a zamówień koło 100 na dzien i zamiast paragon fiskalny w 1 minute ogarnąć to głowa paruje od liczenia cen jednostkowych, nie mogę uwierzyć, że nikt na to nie zwraca uwagi?
     
  6. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Ja Ci podpowiem tylko jedno, zignoruj sam panel i zainteresuj się baselinkerem. Od razu zobaczysz jak wszystko może być proste. Do panelu już mało kiedy się zalogujesz.
     

Poleć forum znajomym