1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Wyświetlanie pełnego adresu e-mail w prawym górnym rogu Webmaila

Dyskusja w 'Obsługa skrzynki e-mail w Poczcie home.pl' rozpoczęta przez użytkownika llukkasz, 23 Lipiec 2017.

  1. llukkasz

    llukkasz Zaglądacz

    Wiadomości:
    13
    Docenione treści:
    9
    Od wieków wiadomo, że w szczególności Kobiety cenią sobie estetykę (nie licząc torebki, w której panuje artystyczny nieład). Mając hosting i podpiętą domenę, możemy tworzyć skrzynki mejlowe - to wiadoma sprawa. Ja nie korzystam z programów pocztowych, tylko wysyłam mejle (tak, tak forma mejle jest poprawna) poprzez stronę WWW. Po zalogowaniu widzimy w prawym górnym rogu następującą konfigurację: login+nasza domena z podkreśleniem końcówki kropkę nazwę serwera, znak małpki (czyli @) plus cyferki. A nie byłoby ładniej login@nasza domena i tyle?
     
  2. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    było już to zgłaszane. Problem nie dotyczy beta.home.pl tylko poczta.home.pl
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @llukkasz dziękuję za sugestię. Przeniosłem ją do odpowiedniej kategorii odnośnie webmaila (https://poczta.home.pl), dodatkowo przesłałem zapytanie do kierownika produktu w tej sprawie. Proszę o cierpliwość, wrócę tutaj na forum, gdy uzyskam informacje zwrotne na ten temat.
     

Poleć forum znajomym