1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ODRZUCONE Wyszukiwarka Clickshop

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Wezyr, 13 Lipiec 2017.

  1. Wezyr

    Wezyr Zaglądacz

    Wiadomości:
    14
    Docenione treści:
    0
    Witam Serdecznie,

    Czy istnieje możliwość aby po wpisaniu w wyszukiwarce na stornie sklepu można było wyszukać frazę, która się w nim nie znaduję ale jakiś produkty byłby do niej przypisany?

    Podaję przykład dla wyjaśnienia sprawy.

    Mam produkt załóżmy, że nazywa się "rolki 123" a chciałbym aby np: ktoś wpisał produkt z całkowicie innej beczki np: "pieczywo" i wyskoczą mu produkt "rolki 123". chociaż ani w opisie ani w nazwie nie występuje "rolki 123" a mimo wszystko go wyszukuje.

    Mam nadzieję, że ktoś mnie zrozumiał i jest w stanie pomóc.

    Z góry dziękuję!
     
  2. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Wtedy wyszukiwarka nie spełnia swojej roli. Nazywać by się musiała "spamowarka" bo wyrzuca wyniki z czapy.
    Raczej nikt takiego czegoś nie wprowadzi.
     
  3. yankes

    yankes Artysta

    Wiadomości:
    279
    Docenione treści:
    15
    a jakies wtyczki zeby autouzupelnialy? po wpisaniu ro - wyskakuja rolki 1243 rolki 4123 it[ ?
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Wezyr spotkałem się z taką funkcjonalnością przy płatnej wtyczce wyszukiwarki dla WordPress. Skonsultowałem z kierownikiem produktu wprowadzenie takiej funkcji do Click Shop i w ciągu najbliższego czasu nie ma możliwości wprowadzenia takiej wyszukiwarki do sklepu internetowego.
     

Poleć forum znajomym