1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Wyszukiwarka w sklepie nie ustawia produktów wg priorytetu.

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika doohoo, 10 Grudzień 2020.

  1. doohoo

    doohoo Bystrzak

    Wiadomości:
    65
    Docenione treści:
    1
    Mam problem ponieważ wyszukiwarka standardowa w sklepie nie ustawia produktów wg priorytetów. Jak to u was wygląda. Wygląda na to że ustawiała ale po włączeniu na chwilę wyszukiwarki zaawansowanej w panelu i przywróceniu ustawień przestała już układać produkty wg priorytetu. Przetestujcie u siebie też i może z home ktoś sprawdzi w czym problem.
     
  2. JakubW

    JakubW eCommerce Team home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    124
    Docenione treści:
    13
    @doohoo nie mieliśmy do tej pory zgłoszeń dotyczących priorytetów oraz wyszukiwarki. Dla pewności sprawdziłem ich wpływ na "starej" wyszukiwarce i zachowują się identycznie, jak na "nowej" wyszukiwarce - tzn. priorytety nie mają wpływu na wyniki wyszukiwania na froncie. Czy byłbyś w stanie wskazać jakiś scenariusz, w którym taka funkcjonalność byłaby Tobie potrzebna?
     
  3. doohoo

    doohoo Bystrzak

    Wiadomości:
    65
    Docenione treści:
    1
    W zasadzie dlaczego by miały nie działać priorytety w wyszukiwaniu. Jeśli klient wpisuje np. w wyszukiwarkę nazwę producenta to powinienem mu wyświetlić najważniejsze dla mnie produkty. Wchodząc w daną kategorię tak się dzieje. Teraz na wyszukiwaniu oferuje produkty które np. są mniej istotne dla mnie pod kątem sprzedaży a topowych produktów nie mogę wyświetlić przy wyszukiwaniu. W wyszukiwarce powinny działać priorytety lub ewentualnie ostatecznie popularność produktu.
     
  4. JakubW

    JakubW eCommerce Team home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    124
    Docenione treści:
    13
    @doohoo przekazałem Twoją sugestię do działu rozwoju, natomiast nie obiecuję kiedy i czy zostanie ona zaimplementowana.
     
  5. kolukas

    kolukas Spryciarz

    Wiadomości:
    46
    Docenione treści:
    11
    Czy coś może w tym temacie się podziało? Sugestia @doohoo dotycząca tego żeby priorytet był brany pod uwagę w wyszukiwaniu jest moim zdaniem więcej niż trafna.
     

Poleć forum znajomym