1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc Wyszukiwarka w sklepie nie ustawia produktów wg priorytetu.

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika doohoo, 10 Grudzień 2020.

 1. doohoo

  doohoo Bystrzak

  Wiadomości:
  63
  Docenione treści:
  1
  Mam problem ponieważ wyszukiwarka standardowa w sklepie nie ustawia produktów wg priorytetów. Jak to u was wygląda. Wygląda na to że ustawiała ale po włączeniu na chwilę wyszukiwarki zaawansowanej w panelu i przywróceniu ustawień przestała już układać produkty wg priorytetu. Przetestujcie u siebie też i może z home ktoś sprawdzi w czym problem.
   
 2. JakubW

  JakubW eCommerce Team home.pl Moderator forum

  Wiadomości:
  120
  Docenione treści:
  13
  @doohoo nie mieliśmy do tej pory zgłoszeń dotyczących priorytetów oraz wyszukiwarki. Dla pewności sprawdziłem ich wpływ na "starej" wyszukiwarce i zachowują się identycznie, jak na "nowej" wyszukiwarce - tzn. priorytety nie mają wpływu na wyniki wyszukiwania na froncie. Czy byłbyś w stanie wskazać jakiś scenariusz, w którym taka funkcjonalność byłaby Tobie potrzebna?
   
 3. doohoo

  doohoo Bystrzak

  Wiadomości:
  63
  Docenione treści:
  1
  W zasadzie dlaczego by miały nie działać priorytety w wyszukiwaniu. Jeśli klient wpisuje np. w wyszukiwarkę nazwę producenta to powinienem mu wyświetlić najważniejsze dla mnie produkty. Wchodząc w daną kategorię tak się dzieje. Teraz na wyszukiwaniu oferuje produkty które np. są mniej istotne dla mnie pod kątem sprzedaży a topowych produktów nie mogę wyświetlić przy wyszukiwaniu. W wyszukiwarce powinny działać priorytety lub ewentualnie ostatecznie popularność produktu.
   

Poleć forum znajomym