1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc Z edytora Clickweb na Wordpress.

Dyskusja w 'Kreator stron internetowych' rozpoczęta przez użytkownika Fiolek, 30 Kwiecień 2016.

 1. Fiolek

  Fiolek Nowy użytkownik

  Wiadomości:
  1
  Docenione treści:
  0
  Witam. W październiku kupiłem pakiet Clickweb Premium. Po dłuższym użytkowaniu czuję niedosyt, a słyszałem dużo pochwał nt. edytora Wordpress. Bardzo chciałbym przenieść się na niego. I tutaj wkracza moje pytanie - czy mógłbym jakoś zamienić edytory czy musiałbym czekać do października na zmianę pakietu?
  Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
   
 2. TheL

  TheL @Lider VIP Beta-tester

  Wiadomości:
  2 400
  Docenione treści:
  533
  Wordpress to nie sam edytor, a cały system zarządzania treścią. Musisz się liczyć, że działanie na nim to już nie pojedyncze kliknięcia i wszystko działa, z nim aby wszystko działało tak jak powinno jest już nieco zabawy, jednak rekompensują ją efekty.
  Samą odpowiedź na pytanie muszą udzielić Ci koledzy z home.pl
   
 3. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 655
  Docenione treści:
  333
  @Fiolek wybacz że musiałeś czekać tyle na odpowiedź. Sprawa wygląda następująco: nie ma możliwości zmiany pakietu z Click Web na typowy hosting współdzielony (Business Cloud) ani też na Hosting Wordpress. Click Web jest jakby usługą i kreatorem samym w sobie, dlatego tu pozostaje jedynie oczekiwać końca abonamentu.

  Natomiast możesz w każdej chwili skorzystać z dostępnych promocji i zarejestrować już nowy hosting. Click Web nie będzie po prostu używany do czasu zakończenia abonamentu, a ten zakończysz nie opłacając go w październiku.

  Do wyboru masz dwie opcje: hosting Business Cloud https://home.pl/hosting#ekonomiczny lub Wordpress Hosting SSD: https://home.pl/wordpress-hosting

  Pierwsza opcja, np. popularny Starter, będzie najbardziej uniwersalny i zaspokoi Twoje potrzeby w zakresie uruchomienia kilkunastu skrzynek e-mail i postawienia 1 lub kilku stron WWW. Do wyboru masz sporo systemów CMS, w tym Wordpress. Nie będzie tu żadnych niespodzianek, a w przypadku potrzeby przyśpieszenia serwera czy dodatkowej przestrzeni, wskakujemy na linię profesjonalną.

  Wordpress Hosting SSD działa w naszej firmie od zeszłego roku. To nowy hosting o zwiększonych parametrach wydajnościowych i szybszych dyskach, TheL przedstawił na forum wyniki testów. Czy powinieneś od razu myśleć o tej usłudze? Nie sądzę. Umówmy się że to jest rozwiązanie dla mocno rozbudowanych serwisów WWW, które dzieli już tylko krok od przesiadki na serwer dedykowany.

  Możesz w tej chwili zdecydować się na nowy hosting. Zarejestruj go nie opłacając Pro Formy, 14 dni będzie działała za darmo. Zainstalujesz WordPress i sam ocenisz. Osobiście podpowiem, że jeśli w Click Web czujesz niedosyt, to nie powinieneś mieć problemu z WordPressem, bo tu, chociaż już nie jest to edytor modułowy, to jednak nawet nie posiadając specjalistycznej wiedzy, będziesz powoli tworzył stronę WWW.
   

Poleć forum znajomym