1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Zabezpieczenie w sklepie reCAPTCHA

Dyskusja w 'Dodatki oraz integracje' rozpoczęta przez użytkownika arttrans, 5 Marzec 2019.

 1. arttrans

  arttrans Początkujący

  Wiadomości:
  6
  Docenione treści:
  0
  Witam, włączając to zabezpieczenie miałem początkowo problemy z utworzeniem właściwego klucza. Wkrótce jednak doszedłem do tego jaki powinien być prawidłowy. Aktywowałem reCAPTCHA w komentarzach produktu i komentarzach bloga. O ile w produktach wszystko działało prawidłowo to na blogu chyba coś się stało. Myślałem, że do bloga może nie pasują wytworzone klucze jednak po kilku testach stwierdziłem, że zabezpieczenie tam zostało i nie znika nawet po wyłączeniu tej opcji. Przykład w tym linku: https://www.metalowe24.pl/Dwudrzwiowa-szafa-na-bron-dluga-i-krotka-S1-Konsmetal/26 Na dole pod oknem wpisywania komentarza wciąż widać zabezpieczenie, dodam że jest ono w tej chwili wyłączone. W czym jest problem?
   

  Załączone pliki:

  • zrzut.JPG
   zrzut.JPG
   Rozmiar pliku:
   22,2 KB
   Wyświetleń:
   70
  Ostatnia modyfikacja: 5 Marzec 2019
 2. LukaszC

  LukaszC eCommerce Team home.pl

  Wiadomości:
  973
  Docenione treści:
  108
  @arttrans sprawdź czy na pewno został odznaczony checkbox w Konfiguracja->Administracja i system->Bezpieczeństwo dla bloga, jeżeli tak to wyczyść pamięć cache w sklepie Konfiguracja->Administracja i system->Pamięć cache zaznaczasz wszystkie 4 chceckboxy i usuwasz. Jak to nie pomoże skontaktuj się z naszym działem poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie pod numerem 504 502 500 wewnętrzny 3.
   
 3. arttrans

  arttrans Początkujący

  Wiadomości:
  6
  Docenione treści:
  0
  Ufff.... wyczyściłem pamięć cache i pomogło, dzięki :)
   
 4. arttrans

  arttrans Początkujący

  Wiadomości:
  6
  Docenione treści:
  0
  Chociaż może nie do końca, zastanawiam się czy nie ma problemu z tym akurat artykułem. Teraz reCAPTCHA jest włączona na komentarzach do produktu i komentarzach do bloga i akurat na tym artykule nie wyświetla się wcale. Na innych artykułach bloga jest ok.... dziwne. Ale nie wnikam już w to, nie dotykam aby czegoś znowu nie popsuć. Pozdrawiam i dzięki jeszcze raz.
   
 5. LukaszC

  LukaszC eCommerce Team home.pl

  Wiadomości:
  973
  Docenione treści:
  108
  @arttrans sprawdziłem i na podanym w 1 poście linku recaptcha jest ok
   
 6. arttrans

  arttrans Początkujący

  Wiadomości:
  6
  Docenione treści:
  0
  Tak wiem, że jest ok... w chwili pisania komentarza nie było. Problem uważam za rozwiązany :)
   

Poleć forum znajomym