1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc Zakupy na proformę - automatyczne

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika swiat-sprzatania.pl, 20 Sierpień 2019.

  1. swiat-sprzatania.pl

    swiat-sprzatania.pl Bywalec

    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    0
    Cześć,

    próbowałem zrobić w panelu, ale "nie da się", nie znalazłem również na forum odpowiedzi.
    A chodzi o dodanie płatności "przelew na proformę". Moi klienci to głównie firmy, które nie zawsze chcą płacić PayU, kartą czy robić przelew z tytułem numeru zamówienia, chcą tzw. proformy. Chcę zrobić automatyczne wystawienie proformy po wybraniu opcji płatności. Na tą chwilę można ustawić proformę do KAŻDEGO typu płatności. Chcę, aby to była opcja do wybrania jak w innych sklepach dla B2B. Da się ? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    eSklep nie jest dedykowaną platformą do sprzedaży B2B, ale może być rozwijana poprzez rozszerzenia, @PaulinaZ jest z zesppołu ecommerce, czy wprowadzaliście takie rozwiązania ręcznie dla klientów chcących obsługiwać B2B? Czy jakieś plany dot. aplikacji modyfikującej to są dostępne? A może połączenie z eKsięgowością?
     

Poleć forum znajomym