1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

BŁĄD Zarządzanie domeną

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika rozekpl, 4 Sierpień 2017.

  1. rozekpl

    rozekpl Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    0
    Jak aktywujemy opcję "Utwórz rekord CNAME typu Wildcard" w opcjach przypisanej domeny do hostingu i powrócimy raz jeszcze do opcji przypisanej domeny, wyświetla się ostrzeżenie, że "Wprowadzona wartość jest nieprawidłowa" (w Przekierowanie ruchu (URL/Host/Katalog)). W załączniku zrzut ekranu przed aktywacją i po aktywacji.
     

    Załączone pliki:

  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Zgłoszone: QABETA-759
    [​IMG]
     
  3. Mruczek

    Mruczek Zaglądacz

    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    3
    Tam w ogóle jest coś nie tak. Zrobiłem przekierowanie z separacją na folder, które działa, ale przy każdej probie wejścia w edycję tegoż przekierowania mam "Wprowadzona wartość jest nieprawidłowa" przy nazwie folderu. Wystarczy kliknąć pole z nazwą folderu i alert znika.

    Przy okazji tam powinno być dodane jakieś podpowiadanie folderów, lub jasna informacja, że wybieramy podfolder "public_html", co dla mnie nie było do końca jasne.

    Przy okazji: czy moderator Mariusz jest na urlopie. Wysłałem mu wiadomość w sprawie nagrody tygodniowej i nie dostałem odpowiedzi.
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Mruczek dziękuję za informacje, dodałem je do istniejącego zgłoszenia o numerze: QABETA-759.
    Tak, wróciłem z urlopu. Powinienem Ci już odpisać (chyba to zrobiłem kilka dni temu, tuż po powrocie z urlopu). Póki muszę się odkopać ze wszystkich innych tematów na forum oraz innych tematów służbowych. Jeszcze nie jestem na bieżąco z tematami na forum po urlopie, ale już niedługo.
     

Poleć forum znajomym