1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE zawartość koszyka, przyciski, gwiazdeczki rejestracja

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika lukbed, 21 Listopad 2017.

  1. lukbed

    lukbed Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam, mam problem z 3 rzeczami w sklepie https://www.dobrze-trafiles.pl/

    1. Ceny przesyłki w koszyku ułożone są schodkowo a chciałbym żeby były w linii prostej.

    koszyk.JPG

    2. Na przyciskach np. https://www.dobrze-trafiles.pl/pl/login , chciałbym żeby przyciski zaczynały się z dużej litery.

    przyciski.JPG

    3. W zakładce rejestracja w szablonie ktoś wprowadził gwiazdeczki przy wymaganych polach oczywiście już nie dodał informacji że są to pola wymagane. Dodałem takie coś ręcznie ale wtedy zapisz do newslettera spadł poniżej mojego dopisku. i wygląda to beznadziejnie. Chciałbym albo usunąć gwiazdeczki albo przesunać zapisz do newslettera do góry.

    gwiazdeczki.JPG


    Mógłbym liczyć na jakąś pomoc?
    Z góry dziękuje
     
  2. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    we własnym stylu CSS wpisz
    Kod:
    #box_basketlist #cart-options .delivery-container .delivery .value, #box_basketlist #cart-options .delivery-container .payment .value, #box_basketlist #cart-options .payment-container .delivery .value, #box_basketlist #cart-options .payment-container .payment .value {
    margin-left: -100px;
    }
    em.color {
    display: none;
    }
    .btn, h4 {
    text-transform: inherit;
    }
    
     
    lukbed lubi to.
  3. lukbed

    lukbed Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Super dziękuje pomogło :) jeszcze pozostały 2 problemy,

    Fajnie że mogę liczyć na użytkowników !

    Jeszcze raz wielkie dzięki.
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    A może po prostu na liście dodatkowych pól formularza, złap pole: wymagane pola i przeciągnij je na samą górę listy. Pojawi się wtedy nad listą checkboxów.

    Ogólnie za tą stronę (rejestracji) odpowiada plik login/register.tpl np. div <div class="clear"> w którym są divy pól dodatkowych. Można by spróbować pozmieniać ich kolejność. więc jeśli coś modyfikować to właśnie tutaj. @LukaszC może Ty jakieś sugestie masz?

    Zapisz sobie kopię .tpl do notatnika i poprzestawiaj. Zrobię to samo z ciekawości. Ale sprawdź najpierw moje rozwiązanie bo może nie będzie konieczności grzebania. Po prostu newsletter nie jest dodatkowym polem a po prostu opcją która aktywujesz i w strukturze już ląduje gdzieś indziej poza sekcją DODATKOWYCH PÓL.
     
  5. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @lukbed w tej sytuacji kod informujący o "polu wymaganym" wstaw w linii 271 pliku login/register.tpl
    Kod:
     {/foreach}
    //wstawiony kod będzie wyświetlany nad modułem recaptcha
        {$recaptcha}
    //wstawiony kod pokaże się pod recaptchą                       
                                        <input type="hidden" name="addressform" value="{$mode|escape}" />
      <div class="bottombuttons">
     
    Grzesiek lubi to.

Poleć forum znajomym