1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Zdjęcie wariantu produktu w koszyku

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika mbronka, 21 Kwiecień 2017.

  1. mbronka

    mbronka Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam, mam takie pytanie/prośbę o pomoc:

    Posiadam sklep ze skórką id=5, lekko zmodyfikowana pod brand (www.thewoodstory.pl), w sklepie sa produkty w różnych wariantach - każdy wariant kolorystyczny ma swóje zdjęcie.

    Dlaczego po dodaniu do koszyka wyświetla się zdjęcie główne, a nie zdjęcie wariantu kolorystycznego?

    Jest tak i w samym koszyku, i w koszyku rozwijanym w prawym, górnym rogu. Wg. mnie wprowadza to spore zamieszanie w zamówieniu, mimo że w samym koszyku jest podpis jaki kolor mamy dodany, to zdjęcie mowi co innego.
    Załączam screen.

    Prosze o informację czy można to włączyć w panelu, czy moge to jakoś zmienić w plikach tpl? Każda pomoc się przyda

    Dziękuję

    Michał Bronka
     

    Załączone pliki:

    • kolor.png
      kolor.png
      Rozmiar pliku:
      33,5 KB
      Wyświetleń:
      405
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Na pytanie dlaczego tak jest, nie odpowiem Ci, z jednego wątku dyskusji ustaliliśmy że wybór wariantu ma wpływ na zdjęcie na karcie produktu, ale wybór zdjęcia nie ma wpływu na wariant. Zakładam więc że idąc tym tropem, koszyk identyfikuje produkt a nie jego wariant. Pojawia się tylko informacja o wariancie i rozumiem że wizualnie wygląda to może dziwinie i w sumie nie zwróciłem na to uwagi, ale patrząc po jakimś przykładowym sklepie z Google, n. z bielizną, faktycznie może to mieć znaczenie przy przekazywaniu informacji.

    Zgłaszam sugestię, wydaje się to dobra uwaga: FEEDBACK-1112

    Rozwiązania na to jednak nie wskażę Ci.
     

Poleć forum znajomym