1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc Zerwane połączenie

Dyskusja w 'Dodatki oraz integracje' rozpoczęta przez użytkownika MergiG, 24 Luty 2021.

  1. MergiG

    MergiG Zaglądacz

    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    2
    Mądre głowy pomóżcie proszę,
    Mam zrobioną integracje sklepu z zewnętrzną hurtownią, skrypt pisał programista na zlecenie. Wszytko pięknie działało do momentu problemów z serwerem. Teraz sytuacja wygląda tak, że skrypt komunikuje się z hurtownią, pobiera co powinien zapisuje na serwerze i... nic dalej się nie dzieje, aktualizacje nie zostają wprowadzane do sklepu. Jakby zerwało połączenie serwer <-> baza sklepu.
    Niestety nie mogę skontaktować się z programistą który tworzył skrypt, Od kilku dni próbuje sama namierzyć gdzie leży problem, ale chyba już mnie to przerosło:(
    Gdzie szukać odpowiedzi? Pomóżcie proszę, bo spać po nocach nie mogę
     
  2. MergiG

    MergiG Zaglądacz

    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    2
    Udało mi się zdiagnozować, że na serwerze mam pliki cron w podkatalogu któe maja za zadanie cyklicznie ściągać dane oraz w katalogu głównym pliki cron, które uruchamiają te w podkatalogach o właściwym czasie. na panelu sklepu powinno być jakieś odwołanie do tych plików?
    czy możliwe ze programista użył przekierowania? świta mi ze kilka dni temu usunęłam jakieś przekierowanie, ale na nic nie mogę przypomnieć sobie z jakiego adresu na jaki.
     
    Ostatnia modyfikacja: 24 Luty 2021

Poleć forum znajomym