1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Zestaw w promocyjnej cenie

Dyskusja w 'Panel sklepu' rozpoczęta przez użytkownika chorg, 2 Czerwiec 2020.

  1. chorg

    chorg Bystrzak

    Wiadomości:
    63
    Docenione treści:
    9
    Cześć, trochę już główkuje nad tym, ale nic sensownego nie wymyśliłem więc proszę o pomoc. Chciałbym stworzyć zestaw: produkt podstawowy + dodatek. Nic szczególnego.
    U mnie produkt podstawowy jest w permanentnej promocji, załóżmy, że kosztuje 1000 zł, produkt dodatkowy kosztuje 100 zł. Żeby zestaw miał sens, jego cena powinna być niższa od kupionych produktów osobno. Ustawiam ją więc na 1050 zł.
    Wszystko ładnie, tylko często w sklepie wykorzystuje kupony rabatowe. Użycie kuponu rabatowego w sklepie, na produkt w promocji, nie jest dopuszczalne. Więc klient posiadający 10% kupon, przy zakupie osobno produktów zyskuje 10 zł rabatu, ale już kupując zestaw 105 zł i rozwala cały system.
    Czy jest jakiś sposób by do zestawu nie można było używać kuponów rabatowych i innych zniżek np. rabat klienta? Ciężko zapanować nad marżą, jeżeli nie wiem kto z jaką zniżką zawita do sklepu.
     

Poleć forum znajomym