1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Zmiana koloru belki oraz problem z modułami Nowości/Bestseller

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika alek, 28 Lipiec 2016.

  1. alek

    alek Nowicjusz

    Wiadomości:
    23
    Docenione treści:
    0
    Witam wszystkich.
    Mam dwa pytania. W jaki sposób mogę zmienić kolor belki (z opisem, danymi technicznymi itd) z tego linku http://click-szablon45.home.pl/pl/p/Awokado/7. Chcę żeby zamiast czarnego koloru pojawiał się wybrany przeze mnie.

    Czy nad stopką "Click Shop | Hosting home.pl" lub koło niej da się umieścić dodatkową treść? Dodałem nad stopką, ale jest duża przestrzeń między nimi.

    Z góry dziękuje za pomoc.
     
    Ostatnia modyfikacja: 28 Lipiec 2016
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Konfiguracja --> Wygląd --> Aktywny styl graficzny -->

    Pytanie 1: kody dodajesz w ---> Własny styl CSS.

    Za zmiany całego menu odpowiada prawdopodobnie:

    Kod:
    .tab-container nav ul {
        border-bottom: 6px solid #d8d8d8;
    }
    Aktywnej pozycji menu:

    Kod:
    .tab-container nav ul li .boxhead.active {
        background-color: #000;
        padding: 0.5em 3em;
        border: none;
    }
    Pozostałych elementów menu:
    Kod:
    
    .tab-container nav ul li .boxhead {
    padding: 0.5em 3em;
    }
    
    Pozostaje więc edytować to co wyżej lub dodać własne elementy stylu, np. backgroud-colot, itp.

    Drugie pytanie, @TheL może Ty, najwięcej bawiłeś się tymi stylami.

    Trzecie pytanie, w tym wątku dodawaliśmy treść, nowe menu itp. w każdym razie całość sprawdza się do edycji pliku footer.tpl który znajdziesz w w/w lokalizacji --> Edycja zaawansowana.
     
  3. alek

    alek Nowicjusz

    Wiadomości:
    23
    Docenione treści:
    0
    Dodam jeszcze raz drugi pytanie. W module Promocje i Bestsellery przy każdym produkcie tekst "DO KOSZYKA" jest na innej wysokości. Da się to jakoś naprawić poprzez zmianę w kodzie.
    Aktualnie problem rozwiązałem przez dodanie zdjęć o takim samym rozmiarze, ale zastanawia mnie czy da się to zrobić inaczej. @TheL jesteś w stanie pomóc w tym przypadku?
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Osobiście sugeruję dodawanie zdjęć o takiej samym rozmiarze. Będziemy tym sposobem skrupulatni, a przy okazji wysokość modułów będzie taka sama.
     

Poleć forum znajomym