1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Zmiana szerokości kolumn

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika banan, 12 Lipiec 2016.

  1. banan

    banan Stały bywalec

    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    2
    Witam,

    Nie wiem może przeoczyłem, ale przydałaby się możliwość zmiany szerokości całego szablonu jak i osobno kolumn bocznych i środkowej gdzieś w edycji stylów. Na różnych monitorach i w różnych przeglądarkach sklep wyświetla się bardzo różnie i fajnie byłoby móc znaleźć złoty środek dostosowując szerokość w pixelach. Dobrze by było mieć wpływ na szerokość kolumn (lewej i prawej) tak, żeby je sobie zwęzić robiąc więcej miejsca dla kolumny środkowej/głównej.
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Jeśli korzystasz ze skórki RWD (responsywnej) to parametry te będą zmienne zawsze i w zasadzie dla dobra działania sklepu warto je zostawić.

    Ale... zawsze jest jakieś ale :) Rozwiązanie istnieje i jest nim np. ten artykuł : https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/wprowadzenie-do-edycji-zaawansowanej-skorki-sklepu-click-shop/

    Tak naprawdę potrzebna Ci jest przeglądarka i trochę wolnego czasu aby zlokalizować parametry stylu odpowiedzialne za poszczególne elementy, zmienić je, a potem przenieść do sklepu --> Własny styl CSS.

    Na górze po prawej masz wyszukiwarkę, wpisz "szerokość" będzie sporo tematów, które będą pomocne. Przepraszam że tak odpisuję, ale poszukam tego dla Ciebie za godzinę, mam spotkanie :)
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
  5. Piotrek27

    Piotrek27 Zaglądacz

    Wiadomości:
    13
    Docenione treści:
    2
    Witam.Nie wyświetla się 3 kolumna.nie wiem jak to zmienić.Pomoże ktoś?

    upload_2018-2-24_13-46-18.png
     
  6. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    Z tego co przedstawiłeś, prawdopodobnie masz ustawiony tak wygląd kolumn możesz spróbować np.
    Kod:
    .products.viewphot .product {
    width: 30%
    }
     

Poleć forum znajomym