1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Zmiana wyglądu strony głównej

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika loreska, 31 Październik 2016.

  1. loreska

    loreska Początkujący

    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Witam, proszę o pomoc w kilku sprawach dotyczących wyglądu mojego sklepu. Ewentualnie o wskazanie istniejących tematów z rozwiązaniami.

    1. Chciał bym aby Logo było na środku.
    2. Likwidacja wolnych miejsc po bokach, rozciągnięcie strony.
    3. Likwidacja tego.

    Z góry przepraszam za styl opisu moich problemów ale jestem laikiem :/
     

    Załączone pliki:

  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    dopiero zobaczyłem post
    likwidacja domku:
    Kod:
    .menu .innermenu .menu-list li.home-link-menu-li {
        display: none;
    }
    
    wyśrodkowanie loga to nieco poważniejsza sprawa i nie chcę podawać kodu który działa w innym sklepie bo możesz sobie więcej zaszkodzić niż pomóc :)

    odnośnie likwidacji boków to powiedz jak sobie to wyobrażasz na różnych rozdzielczościach? Przy jednej byś miał 4 produkty w wierszu przy innej np 15. Przy tego typu sklepach nie stosuje się pełnowymiarowych templatek.
     
    loreska lubi to.
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Co do umieszczenia loga sklepu na środku, to jeśli dobrze kojarzę, wymagałoby to przeniesienia koszyka do czarnego paska (wyżej). Po przeniesieniu tego elementu, będziemy mogli w łatwy sposób wyśrodkować logo. Więcej informacji znajdziesz w tym temacie na forum: https://forum.home.pl/threads/pare-zmian-w-sklepie.1481/
     

Poleć forum znajomym