1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE zmniejszenie slidera

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika ala, 20 Maj 2016.

  1. ala

    ala Praktyk

    Wiadomości:
    33
    Docenione treści:
    5
    Witam
    Proszę o pomoc. Chciałabym zawęzić slider na stronie gł. https://www.ecofanaberia.pl/ - chodzi o to aby był na szerokość menu. Tak jak tutaj https://iopen.pl/. Szukałam na własną rękę w css, ale jakoś nie daje rady :(
    Ala
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
  4. ala

    ala Praktyk

    Wiadomości:
    33
    Docenione treści:
    5
    zmieniłam i na kompie jst ok, ale na telefonie slider jest malutki... :(
     
  5. ala

    ala Praktyk

    Wiadomości:
    33
    Docenione treści:
    5
    czyli zakup nowej skórki?
     
  6. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Niekoniecznie, poczekamy na użytkownika czy odpisze, powiem szczerze że spędziliśmy nad tym sporo czasu. Chyba że @TheL Ty masz pomysł jak ten slider złapać. Możesz też po prostu wstawić mniejsze grafiki, zmiana szerokości grafiki + zmiana położenia (ustawienia slidera --> obrazy) na środek (teraz jest do lewej).
     
  7. flex

    flex Użytkownik

    Wiadomości:
    55
    Docenione treści:
    62
    Chętnie bym wam pomógł ale nie jest dla mnie zbyt jasne co chcecie osiągnąć. Co znaczy "chodzi o to aby był na szerokość menu"? Możesz podesłać podgląd tego co chcesz osiągnąć?
    U mnie aktualnie tak wyświetla się Twój sklep:
    http://prnt.sc/b73lck

    Czy o taki efekt Ci chodziło @ala?
     
  8. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    ale on powinien się sam ustawić odpowiednio przy odpowiedniej wielkości obrazków.
     
  9. ala

    ala Praktyk

    Wiadomości:
    33
    Docenione treści:
    5
    No właśnie nie bardzo o taki efekt :( U mnie na kompie to wygląda tak https://zapodaj.net/8496b56116105.jpg.html i tak bym chciała żeby wyglądało wszędzie. A na telefonie wyświetla się właśnie taki zmniejszony banner jak u @flex
     
  10. flex

    flex Użytkownik

    Wiadomości:
    55
    Docenione treści:
    62
    Aktualne zachowanie Twojego banera to wynik dodania kodu:

    Kod:
    .shop_index .top .container {
      width: 60%;
    }
    
    Procentowe ustalenie szerokości kontenera w którym są moduły (w Twoim przypadku do 60%) niesie ze sobą takie konsekwencje, że na różnych rozdzielczościach widzimy różny rozmiar slajdera.

    Czy wcześniej baner nie wyświetlał Ci się poprawnie? Nic w kodzie nie wskazuje na to by miały być z nim jakieś problemy. Może dodawałaś slajdy o złych rozmiarach? W Twoim przypadku polecam 1180px na 375px.
     
  11. ala

    ala Praktyk

    Wiadomości:
    33
    Docenione treści:
    5
    no tak, zmieniałam rozmiar ze 100% na 60%. Do tej pory banner był na całą szerokość monitora, a ja chcę go teraz zmienić tylko na szerokość menu. I u mnie na kompie jest ok, ale na innej rozdzielczości jest za mały :(
     
  12. flex

    flex Użytkownik

    Wiadomości:
    55
    Docenione treści:
    62
    @ala czy możesz na chwile usunąć ten dodany kod byśmy zobaczyli sklep standardowo (bez zmian)?
     
  13. ala

    ala Praktyk

    Wiadomości:
    33
    Docenione treści:
    5
    ja nie dodawałam kodu, tylko zmieniłam ze 100% na 60%, teraz zmieniłam znowu na 100% - tak wygląda w oryginale
     
  14. flex

    flex Użytkownik

    Wiadomości:
    55
    Docenione treści:
    62
    @ala usuń cały ten kod:

    Kod:
    .shop_index .top .container { 
    width: 100%;
    }
    
     
    Mariusz lubi to.
  15. ala

    ala Praktyk

    Wiadomości:
    33
    Docenione treści:
    5
    poszło
     
  16. flex

    flex Użytkownik

    Wiadomości:
    55
    Docenione treści:
    62
    @ala czy teraz wygląda tak jak chciałaś?
     
  17. ala

    ala Praktyk

    Wiadomości:
    33
    Docenione treści:
    5
    na telefonie tak... i google resizer też twierdzi, że tak :) Dziękuję!!! :) :) Co ja bym bez Was...? :)
     
    Mariusz lubi to.

Poleć forum znajomym