1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Zwiększenie liczby znaków - dane techniczne

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika Askar, 14 Styczeń 2018.

  1. Askar

    Askar Początkujący

    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Poszczególne pola w zakładce Dane techniczne mają ograniczenie liczby znaków przez co poszczególne opisy wpisywane przeze mnie są nieraz w połowie ucinane. Czy istnieje możliwość zwiększenie limitu liczby znaków?
     
  2. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @Askar możesz podać konkretne rodzaje pól ?
     
  3. Askar

    Askar Początkujący

    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Chodzi o: Asortyment > Atrybuty produktów > w ramach atrybutów dodaję "pole tekstowe" i wygląda na to, że jest ograniczenie liczby znaków do ok. 255. Chodzi mi o możliwość zdjęcia tej blokady lub zwiększenia liczby znaków - zawsze mi brakuje kilku, kilkunastu znaków, aby logicznie wyświetlić atrybuty.
     
  4. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @Askar tak dla tego atrybuty faktycznie jest nałożony limit dokładnie do 255 znaków, jest to spory zakres. Sugeruję napisać wiadomość z poziomu panel.home.pl (Centrum pomocy->wiadomości i komunikaty) z przykładową wartością wpisu lub ID produktu, który posiada przyciętą wartość atrybutu.
    Przeanalizujemy z działem rozwoju aplikacji Twoją sytuację i damy odpowiedź.
     
  5. Askar

    Askar Początkujący

    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Czy coś się zmieniło od czasu tego zgłoszenia? Czy można samodzielnie zwiększyć limit znaków w atrybutach?
     
  6. Setool

    Setool Spryciarz

    Wiadomości:
    48
    Docenione treści:
    1
    Najprostszym rozwiązaniem tej sytuacji jest dzielenie tekstu do 255 i umieszczanie go w kilku linijkach.
     
  7. Askar

    Askar Początkujący

    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Tak też robimy, ale wygląda to fatalnie, np. skład produktu w oddzielnych polach: skład część 1, skład część 2.... Jest to też trudne do aktualizacji.
     

Poleć forum znajomym