1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Joomla. Zniknęły pluginy społecznosciowe

Dyskusja w 'WordPress, Joomla!, PHP, HTML, CSS' rozpoczęta przez użytkownika jedrus, 1 Kwiecień 2019.

  1. jedrus

    jedrus Bystrzak

    Wiadomości:
    60
    Docenione treści:
    11
    Czy to prima aprilis że zniknęły mi z serwisów dodatki społecznościowe czy coś się skończyło..?? Do wczoraj można było udostępnić artykuł na FB, Google, Twittera ..... itd, miałem wysuwane okienko do FB a dzisiaj wszystko wymiotło. Używałem do okienek wysuwanych z FB dodatku Perfect Facebook Page Plugin in Everyway a do udostępniania na portalach społecznościowych dodatek Content - Facebook-Twitter-Google+1. Może te dodatki dokonały żywota wraz z ostatnim dniem marca nie wiem ale było i się zmyło. Zna ktoś coś w podobie ale za free coby działało trochę dłużej i mógłby polecić..?? To nie "na dziś" bo chcę zobaczyć czy jutro będzie to samo coby wyeliminować żart na prima aprilis.

     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Nie widzę nic w Google co by wskazywało na wyłączenie dodatków. I także nie będę w stanie nic pomóc. Może w pierwszej kolejności i najszybciej będzie napisać do autorów wtyczki. Z doświadczenia wiem że można uzyskać od nich bardzo wiele cennych informacji a nawet porad.
     
  3. jedrus

    jedrus Bystrzak

    Wiadomości:
    60
    Docenione treści:
    11
    Dziwna sprawa bo już wieczorem zaczęło działać i wygląda na OK. Nie działa mi jednak możliwość publikowania (po zalogowaniu na www) przez autorów ..... hmmmm. postawię nowy wątek a ten można zamknąć.
     

Poleć forum znajomym