1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Joomla. Zniknęły pluginy społecznosciowe

Dyskusja w 'WordPress, Joomla!, PHP, HTML, CSS' rozpoczęta przez użytkownika jedrus, 1 Kwiecień 2019.

 1. jedrus

  jedrus Użytkownik

  Wiadomości:
  57
  Docenione treści:
  10
  Czy to prima aprilis że zniknęły mi z serwisów dodatki społecznościowe czy coś się skończyło..?? Do wczoraj można było udostępnić artykuł na FB, Google, Twittera ..... itd, miałem wysuwane okienko do FB a dzisiaj wszystko wymiotło. Używałem do okienek wysuwanych z FB dodatku Perfect Facebook Page Plugin in Everyway a do udostępniania na portalach społecznościowych dodatek Content - Facebook-Twitter-Google+1. Może te dodatki dokonały żywota wraz z ostatnim dniem marca nie wiem ale było i się zmyło. Zna ktoś coś w podobie ale za free coby działało trochę dłużej i mógłby polecić..?? To nie "na dziś" bo chcę zobaczyć czy jutro będzie to samo coby wyeliminować żart na prima aprilis.

   
 2. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 655
  Docenione treści:
  333
  Nie widzę nic w Google co by wskazywało na wyłączenie dodatków. I także nie będę w stanie nic pomóc. Może w pierwszej kolejności i najszybciej będzie napisać do autorów wtyczki. Z doświadczenia wiem że można uzyskać od nich bardzo wiele cennych informacji a nawet porad.
   
 3. jedrus

  jedrus Użytkownik

  Wiadomości:
  57
  Docenione treści:
  10
  Dziwna sprawa bo już wieczorem zaczęło działać i wygląda na OK. Nie działa mi jednak możliwość publikowania (po zalogowaniu na www) przez autorów ..... hmmmm. postawię nowy wątek a ten można zamknąć.
   

Poleć forum znajomym