1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Okno modal

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika yankes, 29 Październik 2015.

?

Nie sadzisz?

  1. TAK

    3 głos(ów)
    75,0%
  2. NIE

    1 głos(ów)
    25,0%
  1. yankes

    yankes Artysta

    Wiadomości:
    279
    Docenione treści:
    15
    Mysle ze wielu uzytkownikow home.pl chcialo by zobaczyc okienko modal ktore odpala sie na przejsciu uzytkownika na nasza strone. Chodzilo by tu albo o okienko np w modulach gdzie mozna by bylo edytowac tresc :) wiem ze na internecie jest pare skryptow na takie okienko ale poco motac w cssie jak moglibyscie zrobic taki modul dla wszystkich :)


    POZDRAWIAM!
     
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Boję się, że jeśli powstałaby taka opcja to wszyscy nagle mieliby takie okienka w sklepach :) Ja jestem zdania, że są one bardzo niekorzystne dla sklepu.
     
  3. yankes

    yankes Artysta

    Wiadomości:
    279
    Docenione treści:
    15
    ja mysle ze ustawiasz timeout na 5 min dla ip i jest cacy, raz nikogo nie zdenerwuje jak wyskoczy :)
     
  4. yankes

    yankes Artysta

    Wiadomości:
    279
    Docenione treści:
    15
    czy tam 25 w zaleznosci ile siedza na stronie srednio :)
     
  5. Stau

    Stau Majster

    Wiadomości:
    340
    Docenione treści:
    98
    Napisałem tego typu rozwiązanie tutaj:
    https://forum.home.pl/threads/strona-autoryzacji-18-lat.279/#post-1482

    Ciasteczko w JS, zatem wszystko "hula" dopóki ktoś nie zmieni przeglądarki bądź nie wyczyści historii. Na potrzeby tamtego posta strona się przyciemnia i wyskakuje okienko w postaci grafiki, którą możesz zawsze podmienić. Jak chcesz o czymś "nowym" poinformować klienta - podmień w kodzie wartość ciasteczka, które będzie potem sprawdzane w warunku.
     

Poleć forum znajomym