1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Wysyłka gratis od kwoty xxx ale z wyłączeniem pobrania - jak to zrobić?

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika www.regałka.pl, 21 Styczeń 2016.

  1. www.regałka.pl

    www.regałka.pl Wyjadacz

    Wiadomości:
    91
    Docenione treści:
    4
    Witam,

    Może ktoś z Was mi podpowie, czy da się w Click Shopie ustawić przesyłkę gratis od kwoty xxx ale z wyłączeniem przesyłek pobraniowych?

    Wcześniej jak wysyłaliśmy Pocztą Polską to założyłem dwa sposoby dostawy Poczta Polska i Poczta Polska Pobranie, ale teraz korzystając z zintegrowanych Paczkomatów i Apaczki nie mam pomysłu jak to zrobić.
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    I analogicznie trzeba zrobić to dla kuriera, raz z darmową wysyłką od kwoty, innym razem z pobraniem lub sprawdzić czy nie dasz rady pogodzić tego, a więc darmowa wysyłka + płatność tylko za pobranie.

    Zgłaszaliśmy to już jakiś czas temu i czekamy w sumie na wdrożenie poprawki, która umożliwi powielanie systemów płatności, oczywiście zintegrowanych jak Apaczka i Paczkomaty, myślę że to rozwiąże Twój problem całkowicie. Ale musimy na to jeszcze chwilę poczekać.
     
  3. Stau

    Stau Majster

    Wiadomości:
    340
    Docenione treści:
    98
    Temat poruszaliśmy tutaj:
    https://forum.home.pl/threads/darmowa-dostawa-tylko-dla-konkretnego-typu-przesylek.544/#post-3426

    Wprost się nie da, proponowano "obejście" gabarytowe.
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Gabaryty mocno ograniczą wybór, bo wszystkie produkty trzeba by oznaczać gabarytem, a jeśli w koszyku pojawi się nie taki gabaryt jak trzeba to cały system padnie.
     
  5. www.regałka.pl

    www.regałka.pl Wyjadacz

    Wiadomości:
    91
    Docenione treści:
    4
    @Grzesiek - czyli nie ma szans abyście rozwiązali ten problem bez jego obchodzenia?
    Dla nas byłoby to mega cenne usprawnienie, bo na zwrot pobrań długo się czeka i lepiej mieć więcej zamówień opłaconych przelewem czy elektronicznie : )
     
  6. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    FEEDBACK-738 ponawiam zapytanie, temat stary, mamy prawie wrzesień, sprawdzę jakie plany na nadchodzące miesiące. W dalszym ciągu czeka na ukończenie aktualizacja o której pisaliśmy przed wakacjami, z tego co wiem będzie ona większa (kilka paczek w jednej) stąd poślizg.
     
  7. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @www.regałka.pl sprawdź proszę czy moja odpowiedź nie rozwiąże również tej sprawy: https://forum.home.pl/threads/apacz...-standardowych-i-pobraniowych.1325/#post-9016

    Daj znać czy pomogłem.
     

Poleć forum znajomym