1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Nowe płatne aplikacje - jak wyglądaja w użyciu

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika iisjah, 15 Luty 2018.

  1. iisjah

    iisjah Bystrzak

    Wiadomości:
    67
    Docenione treści:
    5
    Dzień dobry :)

    W sklepie pojawiły się nowe aplikacje - jestem ciekawa czy ktoś już je zainstalował?
    Chciałabym przede wszystkim podejrzeć jak kategorie obrazkowe się sprawują.
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    obrazkowe.gif

    W wersji bazowej wygląda to mniej więcej tak. Oczywiście wymaga to dopasowania stylu do własnych potrzeb, ale generalnie jedną aplikacją uruchamiasz kategorie obrazkowe. Zdjęcia możesz modyfikować na starcie, podobnie jak układ menu. Kategorie mogą być także dostępne w module.
     
  3. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
  4. Dominik

    Dominik Opiekun

    Wiadomości:
    176
    Docenione treści:
    27
    A jakbyście tak włączyli opcję testowania? A choćby i na tydzień, żeby zobaczyć, jak to działa w praktyce.
     
  5. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    Niestety na chwilę obecną nie przewidujemy wersji testowej, można zakupić aplikację na okres 1 miesiąca, jeżeli się nie spodoba można nie opłacać dalej.
     
  6. Dominik

    Dominik Opiekun

    Wiadomości:
    176
    Docenione treści:
    27
    Czyli muszę wydać ca. 150 zł brutto, żeby sprawdzić, czy te aplikacje w ogóle będą u mnie działały, jak będą działały i jaki mogą dawać efekt. Mam wrażenie, że obudziłem się w 1998 roku.
     
  7. Dominik

    Dominik Opiekun

    Wiadomości:
    176
    Docenione treści:
    27
    Niestety, nie widać na tych stronach:
    1) jak wyglądają te dodatki na mojej stronie
    2) nie wiadomo, jak się będą zachowywać na wersji angielskiej sklepu - od Waszego konsultanta dowiedziałem się, że aplikacje w ogóle nie są przetłumaczone na angielski. Ale zaryzykowałem dwie i 50/50
    Kategorie obrazkowe działają po angielsku poprawnie, wyszukiwarka też, z tym, że na dole wyników wyszukiwania pojawia się tekst: Pokaż wszystkie. Wystarczy tam dać trzykropek albo inny znaczek, zamiast tekstu i też będzie po angielsku.
    Innych się nie odważyłem.

    A gdyby był choćby tydzień darmowy, to bym spróbował.
     
  8. e-bestaplus.pl

    e-bestaplus.pl Użytkownik

    Wiadomości:
    50
    Docenione treści:
    4
    Ja zrozumiałbym jednorazowe opłaty za zakup appki, ale abonament? To gruba przesada. Coraz bardziej ciągnie w kierunku woocommerce.
     
  9. Dominik

    Dominik Opiekun

    Wiadomości:
    176
    Docenione treści:
    27
    Odpowiem Ci na tę zaczepkę wobec home'a za dwa tygodnie. Na razie testuję od trzech dni kategorie obrazkowe testami A/B i... jeśli tak miałyby wyglądać dalsze wyniki, to nie tylko, że będę płacił, ale i jeszcze za darmo tę aplikację reklamował i polecał.

    Ale jak już wspomniałem, to dopiero 3 dni testów i za mała próba żeby ostatecznie coś powiedzieć (zgodnie z zasadą "Nie chwal dnia przed zachodem, kobiety przed śmiercią a aplikacji przed zakończeniem testów A/B").
     
  10. e-bestaplus.pl

    e-bestaplus.pl Użytkownik

    Wiadomości:
    50
    Docenione treści:
    4
    To czekam na wyniki testów, może i ja się przekonam :)
     
  11. www.regałka.pl

    www.regałka.pl Wyjadacz

    Wiadomości:
    91
    Docenione treści:
    4
    @Dominik my od wczoraj mamy włączone Inni Kupili Również
    https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/inni-kupili-rowniez

    Jak na razie ciężko coś powiedzieć. Instalacja prosta, ale to czego mi brakuje to możliwości dodania tego nad produktami powiązanymi w szczegółach produktu, bo mam wrażenie, że na sam dół strony to mało kto przewija, a w prawej kolumnie wyświetlam bestsellety i produkty dnia.

    Później będziemy testować "powiązane w koszyku"
    https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/powiazane-w-koszyku
     
  12. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Dokładnie w tym poście: https://forum.home.pl/threads/problem-z-wyszukiwarka-produktow.2822/#post-19753 starałem się wyjaśnić działanie opłat za dodatki i wydaje mi się, że post ten wyczerpuje temat. Sklep internetowy Click Shop jest rozwijany. Oferujemy zarówno rozwiązania bezpłatne jak i płatne, w zależności od potrzeb.

    @www.regałka.pl w ustawieniach aplikacji znajduje się opcja Umieść we własnym module. To powinno rozwiązać Twój problem z lokalizacją.
     
  13. www.regałka.pl

    www.regałka.pl Wyjadacz

    Wiadomości:
    91
    Docenione treści:
    4
    @Grzesiek nie bardzo wiem jak to ma pomóc. W jaki sposób mam wstawić swój moduł pomiędzy parametry produktu (wymiary itd) a produkty powiązane?
    Jest opcja wyłączenia produktów powiązanych to się wtedy tam pokaże, ale powiązane już nie.
     
  14. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    No może aż tak dokładnie tego nie wstawisz, ale jednak moduł daje Ci sporo więcej możliwości jak lewo, prawo, góra, dół czy też na środku strony (nad samym opisem). To tylko opcja.
     
  15. www.regałka.pl

    www.regałka.pl Wyjadacz

    Wiadomości:
    91
    Docenione treści:
    4
    @Grzesiek niestety w środkowej kolumnie, mogę dać albo nad szczegółami produktu, albo pod

    Na górze wygląda to głupio, a na dole jest na saaamym dole, gdzie mało kto to przewinie.
    Więc nie spodziewam się wzrostów dzięki temu dodatkowi.

    nad.PNG

    lub tak
    dol.PNG
     
  16. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    a w .tpl nie da się tego przesunąć w inne miejsce? @PrzemekK
     
  17. Dominik

    Dominik Opiekun

    Wiadomości:
    176
    Docenione treści:
    27
    @www.regałka.pl a da się usunąć polski napis? - tak, żeby użyć na angielskiej wersji? No i uwaga do webcoders - dlaczego, ten moduł się wyświetla, jeśli nie ma nic do wyświetlenia? - bez sensu.
     
  18. www.regałka.pl

    www.regałka.pl Wyjadacz

    Wiadomości:
    91
    Docenione treści:
    4
    @Grzesiek ile aplikacja musi zebrać transakcji aby zacząć coś wyświetlać ? Minęło ponad 24h, trochę transakcji było w tym czasie, a nic się nie wyświetla (sprawdzam te pozycje które się sprzedały w tym czasie)
     
  19. www.regałka.pl

    www.regałka.pl Wyjadacz

    Wiadomości:
    91
    Docenione treści:
    4
    @Grzesiek aplikacja dalej nie działa, nie wyświetlają się żadne produkty
     

Poleć forum znajomym