1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Paczkomaty - elegancka mapka a nie lista

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika thyss, 13 Marzec 2017.

  1. thyss

    thyss Bywalec

    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    1
    Cześć,

    Czy ktoś może ogarnął jak można zamienić nieużyteczną listę wyboru przy paczkomatach na elegancką mapkę - taką jak jest w większości sklepów?
     
    Ostatnia modyfikacja: 13 Marzec 2017
  2. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Ile ja już podejść pod to robiłem. Trzeba by drążyć całe API inpostu. Cała konkurencja już ma to w standardzie.
    Ale może clickshop zaproponuje ci aplikację jako mapę inpostu ;P oczwysięcie za drobną miesięczną opłatą.
     
    bragyou i thyss lubią to.
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @papux dyskutowaliśmy na ten temat. Tak, jeśli chodzi o partnerów to jest to w zasadzie jedna z priorytetowych rzeczy, jakie będą przeniesione na aplikacjie. Na chwilę obecną nie planujemy zmian, czekamy na kolejne aplikacje i ich wdrożenie do sklepu.
     
  4. thyss

    thyss Bywalec

    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    1
    Sekunda, nie brałem udziału w poprzedniej rozmowie. Nie rozumiem co napisałeś :)
    Co oznacza "dla partnerów priorytetowe" vs "nie plaujemy zmian"? Na jakie aplikacje czekacie?

    Sory za trywialne pytania ale jestem nowy i nic z tego nie zrozumiałem.
     
  5. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Po zalogowaniu się do sklepu na belce na samym końcu masz aplikacje.
    Będą ta wstawiać moduły czyli takie rozszerzenia sklepu jak np obsługa jakiś przewoźników i np mapki paczkomatów.
     
  6. thyss

    thyss Bywalec

    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    1
    rozumiem, thx
    Ciekawe czy to w ogóle jest w planach ;) takich realnych, namacalnych, najbliższych.
     
  7. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Jeśli jesteś nowy w temacie to podpowiem ci że tutaj plan najbliższy to czasami nawet i kilka miesięcy.
     
  8. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Wystawiłem zgłoszenie w tej sprawie (FEEDBACK-1072), aby skonsultować kwestie wdrożenia takiej mapy u nas w Click Shopie.
     
  9. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Informuję, że temat jest nadal analizowany przez autorów oprogramowania sklepu. To co istotne - sugestia taka musi zostać dokładnie zaplanowana, ponieważ zostanie to najprawdopodobniej zintegrowane z API Google Maps, gdzie jest dużo restrykcji (może to być np. limit odpytań API), programiści muszą to wszystko dokładnie przeanalizować i zaplanować.
     
  10. upitykubusiemx3

    upitykubusiemx3 Zaglądacz

    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    1
    I jak? Ruszyło się coś w tej sprawie? ;)
     
  11. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Przepraszamy za długi okres oczekiwania, przed chwilą otrzymałem potwierdzenie, że planujemy wdrożyć sugestię już pod koniec kwietnia. Sugestię wdrażamy wraz z wydaniem nowej skórki do sklepu. Prosimy jeszcze o cierpliwość.

    Na dniach rozpoczynamy aktualizację sklepów Click Shop, jednak w tej aktualizacji ta sugestia nie zostanie jeszcze wdrożona. Wdrożenie nastąpi przy następnej aktualizacji sklepów, którą planujemy wstępnie na koniec kwietnia.
     
  12. biosklep

    biosklep Uczestnik

    Wiadomości:
    28
    Docenione treści:
    4
    Czy temat dalej aktualny?
     
  13. Dominik

    Dominik Opiekun

    Wiadomości:
    176
    Docenione treści:
    27
    No przecież masz odpowiedź:
    ;)
     
  14. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Funkcjonalność opisana w zgłoszeniu ECOM-327 (poprzedni numer zgłoszenia: FEEDBACK-1072) zostanie wdrożona w ramach aktualizacji 1.8.28/1.8.29, która zaplanowana została na koniec września, początek października 2018. Przepraszamy za opóźnienie.
     
  15. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Według panelu sklepu ostatnia aktualizacja została ponumerowana
    5.8.28 / 5.8.29 / 5.8.30 / 5.8.31

    Minęło 5 miesięcy nie ma mapy paczkomatów. Do tego piszesz @Mariusz że wdrążenie nastąpi na wersji
    1.8.28/1.8.29

    O co chodzi??
     
    Mariusz lubi to.
  16. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Witaj @papux, przyznaję, że ostatnio byłem pochłonięty innymi projektami. Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję.

    Wysłałem zapytanie do specjalistów z działu eCommerce (ostatnio jak zauważyliście, jest nas więcej na forum, to głównie zasługa obecności naszych specjalistów od sklepów internetowych).

    Odnośnie numeracji, to przyznaję, że zwyczajnie pomyliłem numerację wersji... u nas nadal stosujemy starą numerację 5.X.X. Postaram się sprawdzić jaka jest przyczyna nie wdrożenia mapy paczkomatów w zadeklarowanej wersji 5.8.28/5.8.29.
     
  17. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @papux na pewno będzie wdrożona nowa integracja z Inpostem już na ShipX. Przesłałem zgłoszenie do działu rozwoju aplikacji czy tutaj już uda się dołączyć mapkę paczkomatów.
     
  18. upitykubusiemx3

    upitykubusiemx3 Zaglądacz

    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    1
    @Mariusz , @LukaszC Wy tak serio? Patrząc na ten wątek:
    - "programiści muszą to wszystko dokładnie przeanalizować i zaplanować." - robią to już ponad rok!
    - jedna z priorytetowych rzeczy, jakie będą przeniesione na aplikacjie - słaby ten priorytet, skoro od marca nic się nie ruszyło.

    Miało być też pod koniec kwietnia, później przełom września/października, mamy koniec roku i dalej nic nie ma, aż nie wiem, jak to skomentować, ale jest to po prostu słabe.
     
  19. oscar2000

    oscar2000 Praktyk

    Wiadomości:
    33
    Docenione treści:
    2
    proponuje uzbroić się w cierpliwość ... niestety ja kiedyś czekałem 2 lata na wdrożenie poprawki ! a nie nowej opcji .
     
  20. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @oscar2000 niestety mapka nie pojawi się od razu w nowej integracji z Inpost, ale dostałem zapewnienie od programistów o jej wprowadzeniu w późniejszych aktualizacjach.
     

Poleć forum znajomym