1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Paczkomaty - elegancka mapka a nie lista

Dyskusja w 'Sklep internetowy' rozpoczęta przez użytkownika thyss, 13 Marzec 2017.

1. thyss

thyss Bywalec

Docenione treści:
    1
    Cześć,

Czy ktoś może ogarnął jak można zamienić nieużyteczną listę wyboru przy paczkomatach na elegancką mapkę - taką jak jest w większości sklepów?

Ostatnia modyfikacja: 13 Marzec 2017
  2. papux

papux Fachowiec

Docenione treści:
    104
    Ile ja już podejść pod to robiłem. Trzeba by drążyć całe API inpostu. Cała konkurencja już ma to w standardzie.
    Ale może clickshop zaproponuje ci aplikację jako mapę inpostu ;P oczwysięcie za drobną miesięczną opłatą.

bragyou i thyss lubią to.
  3. Grzesiek

Grzesiek BOK home.pl home.pl Administrator forum

Docenione treści:
    315
    @papux dyskutowaliśmy na ten temat. Tak, jeśli chodzi o partnerów to jest to w zasadzie jedna z priorytetowych rzeczy, jakie będą przeniesione na aplikacjie. Na chwilę obecną nie planujemy zmian, czekamy na kolejne aplikacje i ich wdrożenie do sklepu.

4. thyss

thyss Bywalec

Docenione treści:
    1
    Sekunda, nie brałem udziału w poprzedniej rozmowie. Nie rozumiem co napisałeś :)
    Co oznacza "dla partnerów priorytetowe" vs "nie plaujemy zmian"? Na jakie aplikacje czekacie?

Sory za trywialne pytania ale jestem nowy i nic z tego nie zrozumiałem.

5. papux

papux Fachowiec

Docenione treści:
    104
    Po zalogowaniu się do sklepu na belce na samym końcu masz aplikacje.
    Będą ta wstawiać moduły czyli takie rozszerzenia sklepu jak np obsługa jakiś przewoźników i np mapki paczkomatów.

6. thyss

thyss Bywalec

Docenione treści:
    1
    rozumiem, thx
    Ciekawe czy to w ogóle jest w planach ;) takich realnych, namacalnych, najbliższych.

7. papux

papux Fachowiec

Docenione treści:
    104
    Jeśli jesteś nowy w temacie to podpowiem ci że tutaj plan najbliższy to czasami nawet i kilka miesięcy.

8. Mariusz

Mariusz BOK home.pl home.pl Administrator forum

Docenione treści:
    300
    Wystawiłem zgłoszenie w tej sprawie (FEEDBACK-1072), aby skonsultować kwestie wdrożenia takiej mapy u nas w Click Shopie.

9. Mariusz

Docenione treści:
    300
    Informuję, że temat jest nadal analizowany przez autorów oprogramowania sklepu. To co istotne - sugestia taka musi zostać dokładnie zaplanowana, ponieważ zostanie to najprawdopodobniej zintegrowane z API Google Maps, gdzie jest dużo restrykcji (może to być np. limit odpytań API), programiści muszą to wszystko dokładnie przeanalizować i zaplanować.

10. upitykubusiemx3

upitykubusiemx3 Zaglądacz

Docenione treści:
    1
    I jak? Ruszyło się coś w tej sprawie? ;)

11. Mariusz

Docenione treści:
    300
    Przepraszamy za długi okres oczekiwania, przed chwilą otrzymałem potwierdzenie, że planujemy wdrożyć sugestię już pod koniec kwietnia. Sugestię wdrażamy wraz z wydaniem nowej skórki do sklepu. Prosimy jeszcze o cierpliwość.

Na dniach rozpoczynamy aktualizację sklepów Click Shop, jednak w tej aktualizacji ta sugestia nie zostanie jeszcze wdrożona. Wdrożenie nastąpi przy następnej aktualizacji sklepów, którą planujemy wstępnie na koniec kwietnia.

12. biosklep

biosklep Początkujący

Docenione treści:
    2
    Czy temat dalej aktualny?

13. Dominik

Dominik Opiekun

Docenione treści:
    27
    No przecież masz odpowiedź:
    ;)

14. Mariusz

Docenione treści:
    300
    Funkcjonalność opisana w zgłoszeniu ECOM-327 (poprzedni numer zgłoszenia: FEEDBACK-1072) zostanie wdrożona w ramach aktualizacji 1.8.28/1.8.29, która zaplanowana została na koniec września, początek października 2018. Przepraszamy za opóźnienie.

Poleć forum znajomym