1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Sortowanie produktów - wersja PC i RWD

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Kow4l, 26 Marzec 2019.

  1. Kow4l

    Kow4l Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Cześć!

    Przeszukałem wszystkie wątki na forum i nie znalazłem nic co by mi pomogło w tej kwestii... Poszukuję rozwiązania następującego tematu.

    Na stronie moduł "Opcje przeglądania" mam wstawiony w lewej kolumnie. Dzięki temu można sobie sortować po kolorach, producentach itp. Niestety w trybie RWD lewa kolumna jest "odcinana", przez co filtrowanie nie jest dostępne. Czy jest opcja stworzenia drugiego modułu "Opcje przeglądania", który byłby wyświetlany tylko w wersji RWD? Przeniesienie obecnego modułu do środkowej kolumny nic nie rozwiązuje, bo wtedy wygląd jest średni, a na RWD funkcjonalność też słaba... Na pewno atrakcyjne byłoby menu "opcje przeglądania" w formie rozwijalnej i "zahaczalnej" np po kolorze/rozmiarze itp.

    Strona - https://e-desires.pl

    Z góry dzięki za pomoc!

    Pozdrawiam
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @LukaszC temat sprzed tygodnia, ale może wymaga głębszej weryfikacji. Czy tyl RWD powinien wycinać moduły w ten sposób? ew. co wywalić z kodu aby moduł pozostał.
     
  3. Kow4l

    Kow4l Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Problem jest chyba trochę szerszy, bo tak naprawdę dla wersji PC powinno być jedno menu przeglądania, a dla wersji RWD drugie (rozwijalne). Niemniej jednak będę wdzięczny za rozpoczęcie dyskusji.
     
  4. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @Grzesiek w wyglądzie mobilnym, niestety trzeba iść na kompromis i coś ukryć by wygląd był dostosowany do mniejszego ekranu.
    @Kow4l niestety bez edycji zaawansowanych w CSS się nie obejdzie, ciężko będzie również otrzymać gotowca który będzie idealny. Najlepszym rozwiązaniem będzie przekazanie Twojego zgłoszenia do Naszego grafika, który może wykonać odpłatnie taką modyfikację według Twoich ustaleń.
    Skontaktuj się z naszym działem pod numerem 504 502 500 numer wewnętrzny 3 lub napisz wiadomość przez formularz kontaktowy.
     

Poleć forum znajomym