1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Sortowanie produktów - wersja PC i RWD

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Kow4l, 26 Marzec 2019.

1. Kow4l

Kow4l Nowy użytkownik

Docenione treści:
    0
    Cześć!

Przeszukałem wszystkie wątki na forum i nie znalazłem nic co by mi pomogło w tej kwestii... Poszukuję rozwiązania następującego tematu.

Na stronie moduł "Opcje przeglądania" mam wstawiony w lewej kolumnie. Dzięki temu można sobie sortować po kolorach, producentach itp. Niestety w trybie RWD lewa kolumna jest "odcinana", przez co filtrowanie nie jest dostępne. Czy jest opcja stworzenia drugiego modułu "Opcje przeglądania", który byłby wyświetlany tylko w wersji RWD? Przeniesienie obecnego modułu do środkowej kolumny nic nie rozwiązuje, bo wtedy wygląd jest średni, a na RWD funkcjonalność też słaba... Na pewno atrakcyjne byłoby menu "opcje przeglądania" w formie rozwijalnej i "zahaczalnej" np po kolorze/rozmiarze itp.

Strona - https://e-desires.pl

Z góry dzięki za pomoc!

Pozdrawiam

2. Grzesiek

Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

Docenione treści:
    322
    @LukaszC temat sprzed tygodnia, ale może wymaga głębszej weryfikacji. Czy tyl RWD powinien wycinać moduły w ten sposób? ew. co wywalić z kodu aby moduł pozostał.

3. Kow4l

Kow4l Nowy użytkownik

Docenione treści:
    0
    Problem jest chyba trochę szerszy, bo tak naprawdę dla wersji PC powinno być jedno menu przeglądania, a dla wersji RWD drugie (rozwijalne). Niemniej jednak będę wdzięczny za rozpoczęcie dyskusji.

Poleć forum znajomym