1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Pop up wyskakujące okno

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika wues, 21 Marzec 2016.

  1. wues

    wues Pomocnik

    Wiadomości:
    120
    Docenione treści:
    4
    Witam! Idą święta... Chciałbym zrobić coś takiego na moim click shopie że wyskakuje okno z życzeniami gdy się wchodzi na sklep. Czy ma ktoś taki szablon jak to dodać bądź jakiś pomysł jakby to szybko zrealizować? Dzięki, Pozdrawiam :)
     
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
  3. wues

    wues Pomocnik

    Wiadomości:
    120
    Docenione treści:
    4
  4. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    takie wyczernione pole na warstwie? jeśli tak to nie jest to takie proste.
     
  5. wues

    wues Pomocnik

    Wiadomości:
    120
    Docenione treści:
    4
    Nie ważne w sumie jakie. Ważne żeby wyskoczyło okienko do zamknięcia z życzeniami. Bo ten sposób nie jest za dobry np mi blokuje to okienko
     
  6. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    to pozostaje okienko na warstwie, był o tym temat, ja uważam go za niewykonalny (chociaż udało mi się takie okienko otworzyć z dowolną treścią) niesie to za sobą inne konsekwencje.
     
  7. wues

    wues Pomocnik

    Wiadomości:
    120
    Docenione treści:
    4
    Mozesz przedstawić trochę szczegółow? wiesz to ma być na parę dni tak naprawde a to okno wyskakuje nie wyskakuje jakies szyfrowania bigos :)
     
  8. Stau

    Stau Majster

    Wiadomości:
    340
    Docenione treści:
    98
  9. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    tak @Stau ma rację, jednak ten temat nie pozwala na dołączenie tam dowolnej strony w okienku, ewentualnie można tam umieścić treść zdefiniowaną bezpośrednio w pliku.
     

Poleć forum znajomym