1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Oznaczenie darmowej dostawy

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika zakupowo, 17 Wrzesień 2016.

  1. zakupowo

    zakupowo Zaglądacz

    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    0
    Witam wszystkich
    Od niedawna mam ClickShopa i zastanawia mnie czy da się tak zrobić, żeby produkt który posiada darmową dostawę był oznaczony tak jak np. produkt w promocji czy tez nowość?
    W swoim sklepie mam darmową dostawę od 150zł i chciał bym aby wszystkie produkty których cena przekracza 150zł oznaczone były jakimś znaczkiem/napisem DARMOWA DOSTAWA

    Z góry Dziękuję
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Nie da rady. Nie ma innych znaczników jak Nowość Promocja Bestseller. Możesz jednak ręcznie oznaczać te produkty (niestety nie ma tego w CSV więc tylko Panel wchodzi w grę) a we frazach (ustawienia językowe) zmienić nazwę z Nowość na Produkt z darmową dostawą. Dużo roboty.

    Na forum omawiany był mechanizm który identyfikował cenę produktu i na jej podstawie wstawiał pole koszty dostawy od... ale albo potrafisz sam tworzyć takie mechanizmy, albo na podstawie tej sugestii zgłosić to do agencji.

    Pamiętaj, że możesz też dodawać banery i inne elementy informujące o dostawie, w tym licznik, ile brakuje Ci do darmowej dostawy: https://forum.home.pl/threads/darmowa-dostawa-tylko-dla-konkretnego-typu-przesylek.544/
     
  3. 1000plytek

    1000plytek Praktyk

    Wiadomości:
    31
    Docenione treści:
    1
    ja wykombinowałem tak
    po najechaniu kursorem na zdjęcie produktu zostanie wczytane zdjęcie np 5 a na nim będzie grafika że produkt ma darmową dostawę, to się da zrobić w csv
    ale najważniejsze rozpracowałem dzięki Wam jak zrobić w gabarytach i dostawach dla poszczególnych produktów darmową dostawę przy określonej kwocie i tylko na wybrane produkty

    Dzięki
     
    Mariusz lubi to.

Poleć forum znajomym