1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Brak informacji o wybranym paczkomacie

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika maly-7, 26 Październik 2016.

  1. maly-7

    maly-7 Uczestnik

    Wiadomości:
    28
    Docenione treści:
    3
    Witam.
    Klient złożył u mnie zamówienie, wybrał dostawę do paczkomatu ale nie widzę nigdzie, do którego... Dane nie uzupełniają się samodzielnie, nie ma również pod danymi zamówienia informacji o wybranym paczkomacie.

    Do tej pory wszystko było ok.

    Edit. Skontaktowałem się z klientem w tej sprawie. Mówi, że był jakiś problem podczas wybierania paczkomatu ale całość zamówienia i tak przeszła...

    Pozdrawiam
     
    Ostatnia modyfikacja: 26 Październik 2016
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @maly-7 FEEDBACK-920 - przesłałem zapytanie do kierownika produktu w tej sprawie. Póki co, to rozumiem, że jest to pojedyncza sytuacja? Powtórzyła się (teraz już kiedyś)?
     
  3. maly-7

    maly-7 Uczestnik

    Wiadomości:
    28
    Docenione treści:
    3
    Na chwilę obecną jeden taki przypadek, ale wczoraj inny klient też wybrał paczkomat, dane się zapisały w zamówieniu, ale podczas generowania wysyłki z poziomu sklepu nie zostały one pobrane do formularza. Obecnie muszę ręcznie wklepywać dane paczkomatów odbiorczych.
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @maly-7 ok, dziękuję za dodatkowe informacje, przesłałem je również do kierownika produktu w podanym wcześniej zgłoszeniu.
     
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Informuję, że zgłoszenie zostało przekazane do programistów w celu poprawy. Jak uzyskam dodatkowe informacje, dam znać tutaj w temacie na forum (FEEDBACK-920).
     
  6. Goldlux24

    Goldlux24 Bystrzak

    Wiadomości:
    66
    Docenione treści:
    18
    Póki co informacja o paczkomatach wyświetla się w panelu administracyjnym, na podglądzie zamówienia w miejscu gdzie są dane do wysyłki.
     

Poleć forum znajomym