1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Aktualizacja aplikacji forum

Dyskusja w 'Dyskusje o funkcjonowaniu forum' rozpoczęta przez użytkownika TheL, 20 Maj 2015.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Czy mi się wydaje czy może nie macie aktualnej wersji tego forum? :D
    Skrypt jest zacny i prosty, szkoda, że nie ma wersji free :D
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Aktualizacje oprogramowania, czy to wspierającego forum, czy, co ważniejsze, oprogramowania instalowanego na serwerach (wersje PHP, SQL, aktualizacje CMS, itp.) zawsze wiążą się kilkoma tematami dot. m.in. stabilności, bezpieczeństwa i możliwości aktualizacji z uwzględnieniem wewnętrznych uwarunkowań naszego systemu.

    Dlatego, co powtarzamy od lat, nie sposób jest od razu wszystko zaktualizować, ale jeśli już, to mieć pewność, że nie będzie to stwarzało problemów :)

    O ile tu mowa tylko o forum, jednak, jak wszystko i ten system musiał przejść testy bezpieczeństwa. Gdy jednak mowa o aktualizacji oprogramowania na serwerach, tu nie ma miejsca na błędy. Wszystko rozchodzi się globalnie po użytkownikach. Ale, skoro już poruszyłeś temat nie pozostaje mi nic innego, jak... dokończyć aktualizację forum.

    Zapewniam, że na ten czas wszystkie dane oraz stabilność platformy nie są zagrożone.
     
  3. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    no ja już taki upierdliwy jestem, że znajdę to czego inni nie widzą hahaha :) Na serwerach produkcyjnych to nie wyobrażam sobie eksperymentów chyba, że znane są ich wszystkie możliwe efekty. Jednak forum to forum :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć forum znajomym