1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Aktualizacja joomla do 3.9.13

Dyskusja w 'WordPress, Joomla!, PHP, HTML, CSS' rozpoczęta przez użytkownika mregis, 5 Grudzień 2019.

1. mregis

mregis Nowy użytkownik

Docenione treści:
    1
    Witam
    Próbuję zaktualizować 2 instalacje joomli pierwsza w wersji 3.9.6 a druga w wersji 3.8.3. I przy aktualizacji bezpośredniej i przy przesyłaniu pliku na serwer pliku z aktualizacją jest to samo :(
    Po instalacji pojawia się komunikat Oprogramowanie twojej witryny zostało zaktualizowane. Posiadasz teraz Joomla w wersji: 3.9.6 a w drugim przypadku 3.8.3
    czyli starą i nic się nie zaktualizowało.
    Co jest przyczyną, jak to można obejść/naprawć

2. mregis

mregis Nowy użytkownik

Docenione treści:
    1
    Doczytałem że trzeba wyłączyć separację serwisu, były to joomle na subdomenach.
    Poradziłem sobie inaczej. Wyłączyłem https, skasowałem wpis w $live_site a w adresie do zaplecza wpisałem pełną ścieżkę do administratora. Trochę na około ale zadziałało :)
    Następnym razem wypróbuję ten prostszy sposób :)

Mariusz lubi to.
  3. Mariusz

Mariusz pomoc.home.pl home.pl Administrator forum

Docenione treści:
    302
    @mregis dziękuję za opisanie Twojego rozwiązania na forum. Ustawiam temat na forum jako rozwiązany. Najczęściej wystarczy wyłączenie separacji przy przekierowaniu na katalog, ale sposób @mregis również powinien zadziałać.

Poleć forum znajomym