1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Automat Mail - Porzucony Koszyk - PUSTY MAIL

Dyskusja w 'Panel sklepu' rozpoczęta przez użytkownika British, 1 Sierpień 2016.

  1. British

    British Bywalec

    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    2
    Witam,

    chcemy uruchomić powyższy automat mail - Porzucony Koszyk. Mail jest skonfigurowany, aktywny, w HTML, system sklepu wysyła maila ale dociera on pusty - zawiera tylko tytuł natomiast w mailu nie ma żadnego tekstu czu zdjęć.

    Problem złoszony do Home.pl ale minęło pare tygodni i brak rozwiązania.

    Dziękuję

    Paul
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @British wybacz za długi czas oczekiwania, ale niedawno wróciłem z urlopu i dopiero teraz dotarłem do Twojej wiadomości na forum. Wysłałem zapytanie do naszego specjalisty od sklepu internetowego Click Shop, gdy uzyskam jakąkolwiek odpowiedź to dam znać tutaj na forum. Numer wysłanego zapytania to: DOKBOK2-236.

    Na moje oko wygląda to tak, że najprawdopodobniej mamy do czynienia z błędami w kodzie HTML w przygotowanej przez Ciebie wiadomości e-mail. Proszę o cierpliwość, sprawdzimy to dokładniej i dam znać co jest przyczyną tego, że wiadomości o porzuconym koszyku nie są dostarczane do Twoich adresatów.
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @British otrzymałem potwierdzenie, że ostatnio nasi specjaliści od Click Shop naprawiali wam tą wiadomość e-mail, aby była dobrze wysyłana. Poprawiliśmy i wykonaliśmy kolejny test - to, co dostałem dodałem do załącznika. Jak widać treść i wszystkie elementy są widoczne.
     

    Załączone pliki:

Poleć forum znajomym