1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Automatyczna integracja z Allegro - brak opcji po migracji na wersję PREMIUM

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Iwona, 12 Luty 2017.

  1. Iwona

    Iwona Bywalec

    Wiadomości:
    19
    Docenione treści:
    0
    Witam, w ubegłym tygodniu opłaciłam pakiet premium sklepu ClickShop w którym miała byc automatyczna integracja z Allegro. NAtomiast na tronie konfikuracji mam informację "Funkcjonalność automatycznego pobierania zamówień nie jest dostępna w twoim pakiecie." Zostałam wprowadzona w błąd? Wrsja premium nie ma tej funkcjonalności? Cos jeszcze mam dokupić? Prosze o informację.
    mój sklep www.lelushop.pl
     
  2. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Dziwna sprawa. Bo jednak w premium pobiera automatycznie zamówienia, ale niestety tylko pobiera.

    Nie łączy, nie wysyła, nie sprawdza stanów towarowych, nie synchronizuje. Także raczej słaba funkcja.
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @Iwona takie tematy najlepiej i najszybciej zgłaszać do BOK, konsultant od razu przyjmie zgłoszenie lub podczas rozmowy przekaże temat do opiekuna. Przekazałem informację do Przemka, opiekuje się sklepami, sprawdzi. Jeśli zmieniałaś pakiet z podstawowego Click Shop na wersję PREMIUM, mogę jedynie domyślać się że zmiana nie odświeżyła się i wymaga to ręcznej obsługi - sporadyczna sytuacja . Przemek już zajmuje się sprawą, najpóźniej jutro będzie po problemie. Przepraszamy za sytuację.\

    CSMNT-148
     

Poleć forum znajomym