1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Automatyczne kończenie aukcji Allegro przy stanie magazynowym 0

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika banan, 13 Lipiec 2016.

  1. banan

    banan Stały bywalec

    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    2
    Witam,

    Szukam i nie widzę - czy w click shop jest mechanizm pozwalający na automatyczne kończenie aukcji allegro przed czasem w sytuacji, gdy stan magazynowy danego produktu zostanie w sklepie wyczerpany? Myślałem , że jest to standard na każdej platformie?

    Pozdrawiam
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    W sklepie Click Shop nie ma takiej opcji dostępnej. Proszę o cierpliwość, wysłałem zgłoszenie do naszych specjalistów od sklepu, gdy otrzymam od nich informacje zwrotne, opublikuje je w tym temacie (numer zgoszeń: QA-27413 oraz FEEDBACK-677).
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @banan aktualizacja po naszej stronie, która to usprawni, będzie wprowadzona. Powiem nawet tyle, że jest już prawie gotowa (np. aktualizacja magazynu w sklepie -> informacja i zmiana na aukcji), ale nie mogę jeszcze podać dokładnego terminu wdrożenia. Mogę tylko potwierdzić, że aktualizację wprowadzimy, gdy dokładnie to przetestujemy. Kwestie zmiany danych w aukcjach naszych użytkowników jest bardzo newralgiczna.

    Nie powiedziałbym, że jest to standard na wszystkich platformach "sklepowych". W przypadku akurat Click Shop wciąż podwyższamy standardy i rozwijamy nasz produkt na podstawie sugestii użytkowników. Na pewno napiszemy o tej aktualizacji, gdy będziemy ją wprowadzać.
     

Poleć forum znajomym