1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Automatyczne kończenie aukcji Allegro przy stanie magazynowym 0

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika banan, 13 Lipiec 2016.

 1. banan

  banan Stały bywalec

  Wiadomości:
  36
  Docenione treści:
  2
  Witam,

  Szukam i nie widzę - czy w click shop jest mechanizm pozwalający na automatyczne kończenie aukcji allegro przed czasem w sytuacji, gdy stan magazynowy danego produktu zostanie w sklepie wyczerpany? Myślałem , że jest to standard na każdej platformie?

  Pozdrawiam
   
 2. Mariusz

  Mariusz pomoc.home.pl home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 088
  Docenione treści:
  302
  W sklepie Click Shop nie ma takiej opcji dostępnej. Proszę o cierpliwość, wysłałem zgłoszenie do naszych specjalistów od sklepu, gdy otrzymam od nich informacje zwrotne, opublikuje je w tym temacie (numer zgoszeń: QA-27413 oraz FEEDBACK-677).
   
 3. Mariusz

  Mariusz pomoc.home.pl home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 088
  Docenione treści:
  302
  @banan aktualizacja po naszej stronie, która to usprawni, będzie wprowadzona. Powiem nawet tyle, że jest już prawie gotowa (np. aktualizacja magazynu w sklepie -> informacja i zmiana na aukcji), ale nie mogę jeszcze podać dokładnego terminu wdrożenia. Mogę tylko potwierdzić, że aktualizację wprowadzimy, gdy dokładnie to przetestujemy. Kwestie zmiany danych w aukcjach naszych użytkowników jest bardzo newralgiczna.

  Nie powiedziałbym, że jest to standard na wszystkich platformach "sklepowych". W przypadku akurat Click Shop wciąż podwyższamy standardy i rozwijamy nasz produkt na podstawie sugestii użytkowników. Na pewno napiszemy o tej aktualizacji, gdy będziemy ją wprowadzać.
   

Poleć forum znajomym