1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Automatyczne łączenie zamówień z allegro

Dyskusja w 'Dodatki oraz integracje' rozpoczęta przez użytkownika ctk24_pl, 18 Luty 2018.

?

Czy chciałbyś automatyczne łączenie zamówień jednego klienta z allegro?

  1. Tak

    83,3%
  2. Nie

    16,7%
  1. ctk24_pl

    ctk24_pl Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam,
    mam pytanie czy home.pl planuje wymusić wdrożenie na shoperze do clickshopa automatycznego łączenia zamówień z allegro?
    Rozumiem, że nie jest to może mega problem dla niektórych jednakże za pewne dla wielu jak i dla mnie przy dużej liczbie zamówień odszukiwanie i klikanie w łączenie zamówień w panelu jest idiotycznym rozwiązaniem i zajmującym czas a przez to nie zarabiamy pieniędzy ( w końcu czas to pieniądz). 99% platform sprzedażowych taką funkcję posiada i nie wiem dlaczego jej brakuje w click shopie. Rozumiałbym w oprogramowaniu za 10zł miesięcznie ale tutaj opłata jest nieco większa.

    Brak takiej funkcji powoduje albo nadmiar zbędnej pracy lub też posługiwanie się dodatkowym oprogramowaniem, a nie oto chyba chodzi przy kupnie abo w platformie sprzedażowej.

    Mam nadzieję, że taka funkcja jest planowana razem z podłączeniem operatorów logistycznych, punktów odbioru w dostawach itd. W tej chwili click shop jest daleko w tyle za rozwiązaniami, które są w sky-shop, redcart itd. O leayoutach darmowych nie będę mówił bo to już wyglądy z lat 90tych.

    Proszę zatem o przekazanie mojej prośby dotyczącej automatyzacji obsługi allegro skoro w funkcjonalności click shop się chwali PEŁNĄ DWUKIERUNKOWĄ INTEGRACJĄ to ja bym chciał mieć możliwość:
    1) otrzymania kompletnego zamówienia bez ingerencji administratora w łączenie zamówień
    2) wysyłania wniosku o zwrot prowizji za niezrealizowane zamówienia (api allegro posiada takie odwołanie)
     
  2. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @ctk24_pl pracujemy nad zupełnie nową integracją z allegro w związku ze zmianami jakie w ostatnim czasie Allegro narzuciło. Potrzebujemy do tego czasu, więc prosimy o cierpliwość.
     
  3. upitykubusiemx3

    upitykubusiemx3 Zaglądacz

    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    1
    Podpinam się pod sugestię z jednoczesnym pytaniem, kiedy można spodziewać się takiej zmiany. Łączenie zamówień ręcznie jest dosyć męczące, a jeśli jeszcze ktoś chce fakturę, to już zajmuje trochę czasu.
     
  4. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @upitykubusiemx3 niestety nie znamy jeszcze konkretnego terminu wprowadzenia takiej modyfikacji.
     
  5. sylwiapi

    sylwiapi Początkujący

    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    czy coś wiadomo na ten temat?
     
  6. JakubW

    JakubW eCommerce Team home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    124
    Docenione treści:
    13
    @sylwiapi nie znamy jeszcze konkretnego terminu wdrożenia, bo rozmawiamy jeszcze o okresie dosyć odległym - czerwiec, lipiec, sierpień. Jak tylko będziemy znać konkrety, na pewno będzie to wszem i wobec ogłaszane w komunikatach w sklepie i pewnie też na FB.
     

Poleć forum znajomym