1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Automatyczne wysyłanie faktury do klienta z poziomu zamówienia

Dyskusja w 'Dodatki oraz integracje' rozpoczęta przez użytkownika sexylingerie.pl, 4 Luty 2016.

  1. sexylingerie.pl

    sexylingerie.pl Praktyk

    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    5
    Witam,
    Mam Click Shop zintegrowany z iFirma i z automatu wystawiam faktury do zamówienia, jednak jeżeli chcę ją wysłać do klienta na maila to jest to możliwe z konta iFirma ale po pierwsze trzeba się logować do "kolejnego" systemu i dopiero wówczas mogę ją wysłać i po drugie taki mail wysłany jest z adresu faktury@ifirma.pl co mi niekoniecznie odpowiada oraz nie mogę zmienić tematu maila a koniecznie chciałabym mieć inny.

    Czy jest taka możliwość aby wysyłać wygenerowaną fakturę z poziomu zamówienia bezpośrednio na mail klienta albo jako załącznik do maila ze zmianą statusu na "fakturka". Pewnie do tego potrzebny jest jakiś dodatkowy skrypt, a może jest taka możliwość ale nie umiem tego włączyć/znaleźć?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    W tym zakresie iFirma oferuje taki a nie inny schemat integracji zbyt wiele z tym nie da się zrobić. Niestety. Rozwiązaniem alternatywnym jest Homebiuro, które pod tym względem przynajmniej ma zautomatyzowany proces wystawiania Faktur, a więc bez potrzeby logowania się. System sam wystawi i wyśle fakturę do klienta.

    W homebiuro masz 14 dniowy okres testowy, zapraszam do sprawdzenia: https://home.pl/fakturowanie-online
     
  3. sexylingerie.pl

    sexylingerie.pl Praktyk

    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    5
    ok, dzięki za odpowiedź
    Myślałam jednak że może jest taka opcja, ponieważ znalazłam w Konfiguracja>Administracja, System> Historia wysyłek
    w Typach wysyłki coś takiego jak wiadomość "Faktura - powiadomienie" co zasugerowało mi taką możliwość
     

Poleć forum znajomym