1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Baby Dream - problem z zakupionym szablonem

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika BabyDream, 27 Maj 2018.

  1. BabyDream

    BabyDream Zaglądacz

    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    1
    Dzień Dobry,

    w sklepie ze stylami zakupiłem szablon graficzny Click Shop 40. Po aktywowaniu szablonu w sklepie internetowym nie jest w stanie doprowadzić szablonu (w szczególności jego strony głównej, do widoku, który prezentowany jest w wersji demonstracyjnej).

    Poniżej szablon:
    http://click-szablon40.home.pl

    A jeszcze poniżej sklep, którego dotyczy problem.
    https://babydream.sklep.pl/

    Pozdrawiam,
    Mateusz Pająk
     
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    a z czym masz dokładnie problem?
     
  3. BabyDream

    BabyDream Zaglądacz

    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    1
    Innymi słowy:
    Problem polega na tym, że poziomu panelu admina -> konfiguracja -> wygląd -> aktywny styl graficzny -> moduły nie mogę za pomocą dostępnych modułów odtworzyć wygląd strony głównej z wersji demo szablonu.
     
  4. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    daj moduł html i w nim w divach z klasami typu fx-box1 itd daj grafikę podlinkowaną :) w sumie dość prosta sprawa :)
     
  5. BabyDream

    BabyDream Zaglądacz

    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    1
    Mam świadomość, że mogę dodać sobie kod HTML, jednak będzie to tylko proteza.
    Dodatkowo kupując szablon, nie spodziewałem się, że będę musiał szyć wygląd strony głównej. Dlatego oczekuje od supportu pomocy w doprowadzeniu strony do wyglądu z demo.
     
  6. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    no ale właśnie tak musisz zrobić :) chyba, że zadziałają moduły obraz z taką klasą wpisaną, chociaż tam jest id, a nie klasa
     
  7. BabyDream

    BabyDream Zaglądacz

    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    1
    Ale dlaczego tak muszę zrobić? Kompletnie nie czuje się zobowiązany do dodawania własnych elementów HTML. Jest to spowodowane między innymi tym, że:
    1. Podczas zakupu szablonu nigdzie nie pojawia się informacja, że 3/4 szablonu (liczba 3/4 dotyczy widoku strony głównej) należy stworzyć sobie samodzielnie
    2. Jeżeli wkleję tylko kod HTML, to z każdą aktualizacją produktów za pomocą panelu admina (promocje, nowości itp.) będę musiał ponownie edytować kod HTML.
     
  8. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    te grafiki to tylko bannery i nie mają one nic wspólnego z automatyzacjami w sklepie. Główna strona jest traktowana w większości szablonów jako jakby wizytówka. Owszem można by było się pokusić o zrobienie automatu opartego na pliku index.tpl i widoczności produktów/kategorii, ale to poważniejsza sprawa.
    Ja nic więcej nie pomogę, jestem tak samo userem sklepu jak Ty :)
     
  9. BabyDream

    BabyDream Zaglądacz

    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    1
    1. Skoro te grafiki, to tylko banery, to czemu nie ma takiej informacji podczas zakupu?
    2. Odpowiada mi wygląd strony głównej, który jest przedstawiony na demo i osobiście byłbym daleki od nazwania jej wizytówką.
    3. Nie można się pokusić o zrobione własnego widoku strony głównej, gdyż w wersji serwerowej sklepu w wersji premium, nie ma dla tego szablonu dostępów do plików skórki.
    4. Gdybym wiedział wcześniej to co wiem teraz, zmodyfikowałbym podstawową wersję sklepu RWD, gdyż one niewiele się różnią (Click shop 40 i podstawowa wersja)
    5. Myślałem, że skoro jesteś moderatorem, to istnieje jakieś powiązanie kapitałowe pomiędzy Tobą, a home.pl
     
  10. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    niestety, ja tu tylko pomagam z własnej woli w ramach prywatnego czasu którego jest mikroskopijna ilość :)
    pliki skórki są :) wszystkie tple odpowiadają za całokształt, wiele można samymi cssami załatwić i tu właściwie jest to tak rozwiązane, resztę tplami. Można naprawdę cuda zrobić tylko niestety wiele rzeczy jest czasochłonnych.
     
  11. BabyDream

    BabyDream Zaglądacz

    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    1
    Niestety nie mam dostępu do plików skórki
    [​IMG]
     
  12. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    nie ma grafiki, ale zrób kopię szablonu aby je modyfikować :)
     
  13. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @BabyDream skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi, ponieważ przy zakupie szablonu profesjonalnego dopasowujemy go do wersji demo za darmo. Taka informacja jest podana w informacjach o szablonie na stronie sklepu z szablonami.
     
  14. BabyDream

    BabyDream Zaglądacz

    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    1
    Ok, poszła wiadomość do supportu, czekamy na dalszy rozwój wydarzeń
     
  15. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    Szata została dopasowana przez nasz zespół. Temat ustawiam jako rozwiązany.
     
  16. BabyDream

    BabyDream Zaglądacz

    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    1
    Temat zakończył się tak jak mówił @TheL - zostały wdrożone elementy HTML.
    Czy tego się spodziewałem po gotowym szablonie za 500 netto ? Zdecydowanie nie.

    No to chyba, czas na kolejny temat, który trzeba wziąć na tapetę.

    Dziękuję za pomoc.

    Z poważaniem,
    Mateusz Pająk
     
  17. lukbal

    lukbal Wyjadacz

    Wiadomości:
    90
    Docenione treści:
    2
  18. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @lukasz.balkowiec przekazaliśmy już zgłoszenie do twórcy szablonu w celu poprawienia wyglądu na przeglądarkach IE
     
  19. lukbal

    lukbal Wyjadacz

    Wiadomości:
    90
    Docenione treści:
    2
    Dzięki. A ile czasu może trwać naprawa tego w IE?
     
  20. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    Zgłoszenie jest nadal w trakcie realizacji przez twórcę. Jak tylko uzyskam informację o wdrożeniu poprawki poinformuję w tym wątku.
     

Poleć forum znajomym