1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Baby Dream - problem z zakupionym szablonem

Dyskusja w 'Sklep internetowy' rozpoczęta przez użytkownika BabyDream, 27 Maj 2018.

1. lukasz.balkowiec

lukasz.balkowiec Użytkownik

Docenione treści:
    1
    A jakieś obejście (rozwiązanie tymczasowe) dałoby się ogarnąć póki szablon nie zostanie poprawiony?

2. lukasz.balkowiec

Docenione treści:
    1
    Czy twórca ma jakieś SLA na rozwiązanie tego problemu, bo zapłaciłem za szablon który ma defekt?

3. lukasz.balkowiec

Docenione treści:
    1
    Dzień dobry,
    Jaki jest status tematu?

Zgłoszenie czeka na rozwiązanie od 2.5 tyg (!), a sklep na IE nadal jest bezużyteczny.
    W jaki sposób mogę wnioskować do twórcy szablonu o zwrot utraconych korzyści?

4. lukasz.balkowiec

Docenione treści:
    1
    Kolejny tydzień minął i brak odpowiedzi, więc przypominam się ponownie...

5. LukaszC

LukaszC eCommerce Team home.pl Moderator forum

Docenione treści:
    86
  6. LukaszC

LukaszC eCommerce Team home.pl Moderator forum

Docenione treści:
    86
    @lukasz.balkowiec w przypadku IE nie obsługuje on Grid, dlatego obecna wersja modułów funkcjonująca poprawnie na przeglądarkach Edge, FF, Chrome nie wyświetla się tam poprawnie.
    Twórca szablonu dodał propozycję zmiany kodu szablonu na starszą wersję obsługiwaną na IE, niestety nie wyświetla się ona tak samo na wersjach mobilnych jak ta nowsza.
    Przesyłam link do artykułu od twórcy szablony w którym podał metodę jak starszą wersję wprowadzić do sklepu internetowego:
    http://click-szablon40.home.pl/pl/i/Opis-szablonu/21

Poleć forum znajomym