1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Biała lista nie działa tj. opisano w pomocy

Dyskusja w 'Zabezpieczenia antyspamowe' rozpoczęta przez użytkownika ZbyszekS, 1 Kwiecień 2015.

 1. ZbyszekS

  ZbyszekS Nowy użytkownik

  Wiadomości:
  3
  Docenione treści:
  0
  Jest błąd: dodanie adresu e-mail do białej listy oreilly@post.oreilly.com nie powoduje wyłączenia dla tego adresu mechanizmu antyspamowego. Proszę o fixa. Dziękuję z góry.
   
 2. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 599
  Docenione treści:
  329
  Tego typu zgłoszenie będzie wymagało sprawdzenia ustawień konta oraz logów pocztowych.

  Mogę Ci podpowiedzieć, abyś sprawdził nagłówki czyli, powiedzmy, informacje techniczne o otrzymanej wiadomości. W tym prawdziwe dane o nadawcy. Dane znajdujące się w nagłówku należy wprowadzić na białą listę nadawców. W wierszu z opisem Return-Patch, znajdziesz adres e-mail nadawcy, a w Received from - host i adres IP serwera nadawcy.

  Opis, jak sprawdzić nagłówek wiadomości, znajdziesz w naszej dokumentacji. W zależności od tego, z którego Klienta poczty korzystasz:

   
  Ostatnia modyfikacja: 1 Kwiecień 2015
 3. Mariusz

  Mariusz pomoc.home.pl home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 088
  Docenione treści:
  302
  @ZbyszekS czy możesz wkleić w odpowiedzi nagłówek dla jednej z wiadomości, która wysyłana jest z adresu oreilly@post.oreilly.com na Twoją skrzynkę? Na tej podstawie będę w stanie zweryfikować czy nie powinien być wpisany na białej liście inny adres niż oreilly@post.oreilly.com.

  Bez analizy nagłówka wiadomości mogę jedynie zasugerować wpisanie na białą listę nadawców poniższego wpisu - powinno pomóc.
  Kod:
  @post.oreilly.com
   
  Ostatnia modyfikacja: 1 Kwiecień 2015

Poleć forum znajomym