1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Błędne hasło?

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika LorK, 18 Wrzesień 2017.

  1. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    Temat chyba był już zgłaszany ale nie mogę wyszukać w tej niedziałającej szukajce na forum.

    Scenariusz
    Zakupuję usługę, rejestruję ją na nowego emaila (nowe konto).
    Mogę się zalogować etc.
    Niezależnie czy jestem zalogowany, czy wyczyszczę cache przeglądarki, to gdy próbuję zakupić drugą usługę, to po podaniu emaila (krop 1/3) gdy wpisuję hasło, to dostaję ciągle komunikat - https://forum.home.pl/threads/uciekajacy-przycisk.2693/

    Dodam, że przy obu wykorzystałem kupony promocyjne.
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @LorK dziękuję za informacje, przekazałem je do naszego zespołu w formie zgłoszenia (numer sprawy: QABETA-952).

    [​IMG]
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @LorK proszę o informacje czy błąd nadal występuje. 21.09 wdrażane były poprawki związane z logowaniem użytkownika.
     
  4. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    @Mariusz, jak dostanę kod rabatowy to sprawdzę ;)
     
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Grzesiek powinien zająć się kwestiami konkursowymi "na dniach". Oczekuj kodu rabatowego w wiadomości prywatnej od Grześka.
     
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Otrzymałem informacje, że problemy z logowaniem zostały rozwiązane. Temat był związany z kuponami (QABETA-841). Zmieniliśmy zasady ich używania i teraz będzie możliwe użycie kilku kuponów na 1 koncie.
     

Poleć forum znajomym