1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Brak kopiuj/wklej na androidzie na poczta.home.pl

Dyskusja w 'Poczta home.pl' rozpoczęta przez użytkownika uzytkownikpoczty, 8 Styczeń 2018.

  1. uzytkownikpoczty

    uzytkownikpoczty Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam
    Jestem użytkownikiem poczty home od wielu lat. Niestety po raz pierwszy jestem zawiedziony jakością usługi. Jakieś 8-9 miesięcy temu zgłosiłem telefonicznie problem konsultantowi na infolinii. Konsultant potwierdził występowanie problemu na swoim telefonie. Na koniec rozmowy zostałem zapewniony, że zostanie to poprawione podczas następnej aktualizacji usługi. Niestety pomimo upływu tak wielu miesięcy nic się nie zmieniło. Czy mam rozumieć, że od tamtego czasu nie było jeszcze żadnych aktualizacji/naprawy błędów? :D
    Opis problemu:
    Podczas korzystania z poczty pod adresem poczta.home.pl na urządzeniach z systemem android nieaktywna jest funkcja kopiuj/wklej zaznaczonego tekstu. Zaznaczam, że w przypadku innych kont pocztowych np. na onet.pl wymieniony problem nie występuje.
    Pozdrawiam
    Mariusz
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Dziękuję za informacje, wystawiłem zgłoszenie QA-50650, w którym przekazałem informacje o błędzie do zespołu zajmującego się webmailem (poczta.home.pl). Proszę o cierpliwość, wrócę tutaj do tematu na forum z informacją zwrotną.
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @uzytkownikpoczty Potwierdzam błąd - jeśli mamy useragenta mobilnego to nie pokazuje się menu kontekstowe. Jeśli zmienimy useragenta (Wersja na komputer z menu Chroma) to menu kontekstowe się pojawia. Powoduje to, że korzystanie z aplikacji jest mniej wygodne. Sprawdzone na: Chrome Dev 65.0.3322, Android 7.1.2, rozdzielczość FullHD przy 300DPI.

    W ramach wystawionego już w tamtym roku zgłoszenia o numerze FEEDBACK-1369 (udało mi się go odnaleźć), otrzymałem informacje od kierownika produktu, że zgłoszona niedogodność zostanie poprawiona przy aktualizacji aplikacji webmail do wersji 7.8.4, aktualizacja planowana jest na luty/marzec 2018.
     

Poleć forum znajomym