1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Click Shop Brak znaku wodnego na podglądzie galerii w panelu administratora

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika epewex, 27 Październik 2015.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. epewex

    epewex Początkujący

    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Witam,
    Mam problem ze znakiem wodnym, który nie jest widoczny w nowym panelu, gdy
    przegląda się zdjęcia w galerii w normalnym rozmiarze, nie miniaturkę. W
    starym panelu nie było z tym problemu. Zależałoby mi by z pozycji
    administracji sklepem również był widoczny znak wodny.
    pozdrawiam
    Teresa
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Pani Tereso, wszystko co Pani napisała jest zrozumiałe dla mnie. Pomysł wydaje się więc logiczny od technicznej strony, kiedy to podgląd znaku wodnego mógłby być wszędzie, z drugiej strony, nie ma w tym większego uzasadnienia, aby traktować to jako niedogodność wymagającą korekty. Znak wodny widoczny jest w galerii obrazów wybranego produktu, jako podgląd ogólny, tj miniatura. Ze względu na to że jest to widok administratora, w powiększeniu znaku wodnego już nie ma, aby można było zapoznać się ze szczegółami dodanego obrazu.

    Administrator ma jednak pełne potwierdzenie występowania znaku wodnego w postaci miniatur widocznych w galerii. Może także zweryfikować wprowadzone ustawienia w sekcji Konfiguracja --> Asortyment.

    Stary i nowy panel to dwa zupełnie inne mechanizmy działania. Chociaż udało się odwzorować poprzednią wersję panelu, ze względu na dalszy rozwój, mogą pojawić się minimalne różnice. Nowy panel to także nowe trendy podejścia do pewnych tematów. Z jednej strony od podglądu tego co widzi klient, jest po prostu widok sklepu, administrator ma mieć przede wszystkim komfortowy dostęp do zasobów sklepu.

    Nie mniej nie w mojej ocenie leży zasadność dodania takiej opcji, w związku z zgodnie z przyjętymi zasadami, zgłaszam ten pomysł do dalszej analizy przez kierownika produktu :) Terminów nie podaję, ale proszę śledzić dalsze aktualizacje.
     

    Załączone pliki:

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć forum znajomym