1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Cesja elektroniczna brak możliwości

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika Bandyta94, 19 Listopad 2019.

 1. Bandyta94

  Bandyta94 Zaglądacz

  Wiadomości:
  14
  Docenione treści:
  0
  Witam,
  coraz częściej zastanawiam się nad przeniesieniem moich usług na inny hosting, znów natrafiam na problem jeśli chodzi o cesję. Wchodząc na swój profil w wsparcie klienta widnieje informacja, o braku usług możliwych do wykonania cesji.
  Dlaczego ?

  Nie raz wykonywałem cesję, a teraz nagle nie mam takiej możliwości ??
   
 2. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 637
  Docenione treści:
  333
  Pod tym adresem znajdziesz wykaz, które usługi nie są objęte cesją elektroniczną w home.pl: https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/cesja-elektroniczna-krok-po-kroku#4

  Jeśli chcesz wykonać cesję dla usług, dla których cesja elektroniczna nie jest możliwa, to możesz spróbować wykonać cesję premium (papierową). Więcej informacji na temat cesji premium znajdziesz pod adresem: https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/cesja-premium-krok-po-kroku oraz podczas kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.

  Umożliwiamy bezpłatną cesję elektroniczną dla domen i serwerów. W jednej operacji możesz zrealizować cesję maksymalnie dla 10 usług. Nie jest możliwe rozpoczęcie nowej cesji bez zakończenia aktualnie trwającej.

  Na liście wyboru usług do cesji wyświetlane są tylko i wyłącznie te usługi, dla których możliwe jest zainicjowanie cesji, np. serwer / hosting bez przypisanych domen i domeny nie przypisane do hostingów. Dotyczy to również przypisanych domen zewnętrznych.

  • Cesja elektroniczna jest dostępna dla usług, dla których termin ważności jest większy niż 3 dni.
  • Domeny – w chwili obecnej możliwe jest wykonanie cesji elektronicznej dla wszystkich domen prócz domen, dla których cesja jest płatna lub domen przypisanych do serwera, którego użytkownik nie chce cedować. W takiej sytuacji należy domenę odpiąć od serwera, aby móc zainicjować cesję tej domeny. Dotyczy to również domen zewnętrznych, jednak w ich przypadku należy odpiąć je od hostingu za pomocą funkcji usuwania domeny z Panelu klienta.
  • Serwery – w chwili obecnej niemożliwe jest wykonanie cesji elektronicznej dla serwerów / hostingów, do których przypisane są jakiekolwiek domeny. W takiej sytuacji należy domeny odpiąć od serwera, aby móc zainicjować cesję takiego serwera. W przypadku domen zewnętrznych, należy takie domeny również odpiąć od hostingu za pomocą funkcji usuwania domeny z Panelu klienta.
   

Poleć forum znajomym