1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ODRZUCONE Czy mogę mieć wiele serwerów ale każdy z nich z jednym adminem?

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika LorK, 18 Wrzesień 2017.

  1. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    Czy mogę kupić kilka serwerów, dla każdego z nich utworzyć użytkownika o uprawnieniach administracyjnych, tak by ten admin zarządzał tylko danym serwerem?

    Alternatywnie:
    Czy mogę kupić kilka serwerów, dla każdego z nich utworzyć użytkownika (bez uprawnień administracyjnych), tak by ten user zarządzał tylko danym serwerem?

    Ewentualnie:
    Jakie warunki trzeba spełnić by móc korzystać z tego:
    upload_2017-9-18_22-16-2.png
     
    kcieslak lubi to.
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @LorK dziękuję za przesłanie sugestii, przekazałem ją do naszego zespołu (numer sprawy: QABETA-957).

    [​IMG]
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @LorK funkcja przypisywania uprawnień do konkretnych usług użytkownikom nie zostanie włączona na platformie beta.home.pl - sprawdzam teraz możliwość usunięcia wskazanej na zrzucie ekranu sekcji, aby nie generowała zbędnych pytań, ponieważ i tak nie będzie taka funkcja dostępna.
     
  4. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    @Mariusz, to jak mogę teraz zrobić to by mieć kilka serwerów a każdy z nich po 2 adminów?
    Macie jakiś trick na to typu jeden NIP a wiele kont email przy zakładaniu konta?
     
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Obecnie nie planujemy wprowadzenia takiej możliwości, musimy czekać na następne wersje oprogramowania.
     

Poleć forum znajomym