1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

KOMUNIKAT Czy moje zgłoszenie zostało przekazane do programistów?

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika Grzesiek, 28 Czerwiec 2017.

  1. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Zgłosiłem błąd/sugestię, ale nikt mi nie odpowiedział?

    Ze względu na przebieg realizacji konkursu ale i ilość zebranych opinii, wszystkie Wasze zgłoszenia są na bieżąco obserwowane przez zespół projektowy odpowiedzialny za BETA home.pl.

    W tej sytuacji my, jako administratorzy, prowadzimy dyskusję i prosimy o ewentualne doprecyzowanie informacji, ale nie informujemy o przebiegu prac nad zgłoszeniem. Jeśli więc widzicie zgłoszenie w temacie BETA home.pl, które nie zostało przez nas skomentowane, pamiętajcie, że z pewnością jest ono już analizowane.

    Które zgłoszenia zostaną wdrożone?

    Oczywiście chcielibyśmy wyeliminować wszystkie napotkane błędy, ale i wdrożyć maksymalnie dużo Waszych pomysłów, tak aby panel i strona rejestracji była jak najlepiej dopasowana do potrzeb użytkowników. Zespół projektowy ma także na względzie użyteczność danych rozwiązań (szeroko pojęty UX), więc na tym etapie trudno nam potwierdzić, czy każde zgłoszenie zostanie uwzględnione w wersji finalnej.

    Pamiętajmy jednak, że testy trwają kilka miesięcy, praktycznie do końca roku. W tym czasie nie tylko pracujemy nad tym co zgłaszacie, co sami "wymyślimy" i znajdziemy, ale także rozwijamy panel i serwis rejestracji o kolejne funkcjonalności i produkty zgodnie z wcześniej założonym planem.

    W czasie testów będziecie więc doświadczali także aktualizacji, które wniosą nowe rozwiązania i produkty. A jedna z nich już szykuje się na najbliższe dni, więc bądźcie czujni :)
     
  2. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    od strony testerów zwykle te nowe ficzery nazywane są bugami ;)
     
  3. kcieslak

    kcieslak Artysta

    Wiadomości:
    278
    Docenione treści:
    67
    To mam sugestię, wrzućcie gdzieś changeloga żebyśmy wiedzieli co zostało dodane/naprawione, abyśmy mogli to przetestować.
     
    Grzesiek i LorK lubią to.
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    W każdym przekazanym temacie będziemy dodawać numer ticketa z naszego wewnętrznego systemu. Osoba przekazująca sugestie/błąd do ticketa będzie otrzymywać powiadomienia (czyli np. Ja lub Grzesiek), gdy zmieni się status tego ticketa po naszej stronie. Po takiej sytuacji, będziemy informować o wprowadzonych zmianach/decyzjach/komentarzach. Myślę, że będzie to dobry sposób na polepszenie komunikacji między testerami, a naszymi programistami.
     

Poleć forum znajomym