1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Dlaczego zamówienia w statusie odrzucone system liczy do sprzedaży?

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika papux, 18 Grudzień 2016.

  1. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Jak w temacie.

    Skoro zamówienie ma status odrzucone lub zwrócone czy jakkolwiek niezrealizowane to dlaczego system liczy mi je do obrotu?

    Ostatnio muszę sporo odrzucać gdyż system pobiera mi z allegro puste zamówienia i duble zakończonych już zamówień.
    Robi się burdel bo odrzucam 3 zamówienia a w statystykach nadal mam je liczone jako obrót pomimo że faktycznie żadne operacje na zamówieniu nie zostały wykonane gdyż zostało odrzucone czyli ani zysk ani strata.
    System powinien anulować zdarzenia na zamówieniu również w uznaniach pieniężnych.

    Im dłużej korzystam tym bardziej zauważam jak nielogicznie działa ten cały system.

    Jak by mój program do fakturowania miał tak działać to pewnie już US miałbym na głowie.
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @papux wystawiłem zgłoszenie w tej sprawie (FEEDBACK-999). Proszę o cierpliwość, wrócę do tutaj, gdy uzyskam jakiekolwiek informacje zwrotne.
     
  3. PiotrekZ

    PiotrekZ eCommerce Team Moderator forum

    Wiadomości:
    149
    Docenione treści:
    8
    Porządkujemy forum, przepraszamy za długi czas oczekiwania na odpowiedź.

    Prosimy o korzystanie z filtrów w zakładce sprzedaż --> zamówienia --> status --> przesyłka wysłana
     

Poleć forum znajomym