1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Forum home.pl Dodatek Tapatalk został zainstalowany na forum.home.pl

Dyskusja w 'Aktualności i komunikaty' rozpoczęta przez użytkownika Mariusz, 7 Październik 2015.

  1. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Pośpiesznie informuję, że na podstawie sugestii naszego użytkownika (którą otrzymaliśmy za pośrednictwem Twittera), na forum został zainstalowany dodatek Tapatalk.

    Dodatek Tapatalk sprawia, że przeglądanie forów dyskusyjnych lub blogów na twoim smartfonie/tablecie nigdy nie było łatwiejsze. Nowa wersja Tapatalka oferuje wsparcie dla smartfonów i tabletów oraz umożliwia nielimitowane udostepnianie zdjęć. Nowe funkcjonalności aplikacji sprawiają że czytanie, pisanie postów udostępnianie zdjęć oraz zarządzanie prywatnymi wiadomościami staje się bardzo łatwe!

    Tapatalk skupia wiele społeczności o różnych zainteresowaniach począwszy od motoryzacji, rodzicielstwa po ogrodnictwo oraz turystykę - na pewno znajdziesz osoby, które podzielają twoje zainteresowania. Od dzisiaj do tej społeczności dołączyło oficjalne forum.home.pl :)

    Więcej informacji:
    Od dzisiaj wszyscy użytkownicy urządzeń mobilnych opartych o system Android, podczas przeglądania forum mogą otrzymywać dodatkowe powiadomienie o możliwości przeglądania forum.home.pl za pośrednictwem aplikacji Tapatalk.
     
    casar lubi to.
  2. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    Fajnie, zaraz sobie dodam.
     
  3. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    no właśnie coś patrzyłem, że mi pół ekranu zajęło i chciało się instalować :) ja tam wolę normalne forum, na 5 calach już jest w miarę dobrze wyświetlane (tylko w pionie, w poziomie grafiki są brzydkie :D) ale może w sumie zainstaluję ten dodatek :)
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    to mój pierwszy kontakt z aplikacją Tapatalk, wczoraj trochę po niej poklikałem i wiem, że będę teraz jeszcze bardziej na bieżąco z tym co się dzieje na forum, a to wszystko np. przez powiadomienia o nowych postach w obserwowanych tematach - wysyłanych bezpośrednio na smartfona :cool:
     
  5. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Mam tego tapatalka z wielkimi literami i chyba go nie lubię :)

    Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
     
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    oj tam, nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z domyślnej wersji RWD, którą dostarcza szablon naszego forum. Tapatalk został zainstalowany dla fanów tej aplikacji, może niektórzy użytkownicy Tapatalk jakimś dziwnym przypadkiem trafią również na nasze forum :)

    Wcześniej nie korzystałem z tej aplikacji, ale wczoraj się w niej nawet trochę zauroczyłem ;)
     

Poleć forum znajomym