1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Dodatkowe usługi nie związane z produktem, wysyłką itd.

Dyskusja w 'Panel sklepu' rozpoczęta przez użytkownika burtin, 1 Sierpień 2016.

  1. burtin

    burtin Stały bywalec

    Wiadomości:
    43
    Docenione treści:
    3
    W moim sklepie oferować będę darmową wysyłkę, albo jak kto woli - będzie ona wliczona w cenę produktu(ów). Chciałbym jednak oferować dodatkowe usługi - oczywiście płatne - do każdego zamówienia, np.: wyślij jako prezent, expresowa realizacja zamówienia (nie jak w standardzie np. 7 dni), dodatkowe ubezpieczenie przesyłki, dostawa przed 12:00 itd, dostawa z wniesieniem (w przypadku gabarytów) itd.

    Jeśli klient zamów np. szybką realizacje zamówienia oraz dostawę np. do 12:00, nie będzie go interesowało, czy wyjdzie to UPSem, DHL, Apaczką czy jeszcze inną firmą. Na marginesie - trochę głupio byłoby umieszczać listę wszystkich spedycji, z którymi się współpracuje oraz np. dodatkowymi usługami typu: UPS - dostawa do 9:00, UPS - dostawa do 12:00, UPS - dostawa do... itd.

    Mogłoby być to rozwiązane jak w przypadku wariantów produktów, ale tym razem miałyby one odniesienie do całego zamówienia.

    Jest możliwość dodawania dodatkowych pól w formularzach, ale one nie zmienią mi sumy zamówienia.
     
    Ostatnia modyfikacja: 1 Sierpień 2016
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @burtin rozumiem, że chcesz zasugerować, aby w koszyku podczas wysyłania zamówienia, klient miał możliwość dodania dodatkowych usług do zamówienia (tutaj przykłady, np. wyślij jako prezent, expresowa realizacja zamówienia, dodatkowe ubezpieczenia przesyłki, dostawa przed 12:00).

    Chciałbyś mieć możliwość dodawania tych dodatkowych usług, aby klient podczas wysyłania zamówienia miał możliwość ich samodzielnego dodania do zamówienia? Dobrze to wszystko rozumiem?
     
  3. burtin

    burtin Stały bywalec

    Wiadomości:
    43
    Docenione treści:
    3
    Tak, chciałbym mieć możliwość dodawania tych dodatkowych usług, aby klient podczas wysyłania (finalizowania) zamówienia miał możliwość ich samodzielnego dodania do zamówienia.
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Dodałem to jako sugestię (numer zgłoszenia: FEEDBACK-721). Proszę o cierpliwość, gdy otrzymam odpowiedź od kierownika produktu, to dam znać tutaj na forum.

    Na tę chwilę mogę zasugerować sprawdzenie artykułu o dodawaniu dodatkowego modułu z dowolną zawartością w podsumowaniu zamówienia - https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/jak-dodac-modul-w-podsumowaniu-zamowienia/

    Nie pozwoli to zwiększyć wartości zamówienia, ale pozwoli wyświetlić dodatkowe ważne informacje. W sprawie dodatkowych usług, dam znać jak otrzymam odpowiedź na wysłane zgłoszenie.
     
  5. burtin

    burtin Stały bywalec

    Wiadomości:
    43
    Docenione treści:
    3
    Sprawdziłem moduł z dowolną zawartością w podsumowaniu zamówienia - https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/jak-dodac-modul-w-podsumowaniu-zamowienia/ - to rozwiązanie nie pozwoli na zwiększenie wartości zamówienia.

    Na marginesie: Nie spotkałem się z takim rozwiązaniem w żadnym, przeze mnie testowanym sklepie. Chyba że, coś przegapiłem. Może forumowicze znają jakiś system, wyposażony w taką funkcję?
     
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @burtin otrzymałem potwierdzenie od kierownika produktu, że Twoja sugestia została zaakceptowana i została przekazana do zespołu, który zajmuje się rozwojem sklepu Click Shop. Nie mogę podać żadnych potencjalnych terminów, ponieważ Twoja sugestia została zakolejkowana w kolejce innych sugestii. Sugeruję śledzić nasze komunikaty o przyszłych aktualizacjach.
     
  7. burtin

    burtin Stały bywalec

    Wiadomości:
    43
    Docenione treści:
    3
    Minął prawie rok. Czy coś już wiadomo w tej sprawie?
     
  8. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    W ramach zgłoszenia o numerze: FEEDBACK-721 ponowiłem zapytanie odnośnie wprowadzenia zaakceptowanej w tym temacie sugestii. Wrócę tutaj do tematu na forum, gdy uzyskam odpowiedź.
     

Poleć forum znajomym